AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
hostes_150_150

Supermodelce Lindě Vojtové se blíží její velký den! - Novinky ve světě erotiky

Supermodelce Lindě Vojtové se blíží její velký den!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Supermodelce Lindě Vojtové se blíží její velký den!
Supermodelce Lindě Vojtové se blíží její velký den!
14.10. 2014
To, že je Linda Vojtová kromě světově uznávané a úspěšné topmodelky skvělá a dobrosrdečná (nejen) vnučka, ví každý, kdo čte noviny a sleduje její počínání. I přes svoji ohromnou pracovní i časovou zaneprázdněnost zařizuje pro svého dědu prof. Vadima Petrova velkolepý koncert, na kterém zazní některé z nejlepších skladeb jeho celoživotní tvorby.

Koncert, který se bude konat 18. 11. 2014 ve Smetanově síni Obecního domu, Linda Vojtová nejen organizuje, ale je také jeho jedinou sponzorkou. Jelikož však tráví většinu svého času mimo ČR, pomáhá jí se zařizováním koncertu její máma Taťjána Vojtová.

Na dva dny si česká topmodelka žijící v USA odskočila od svých povinností a v už tak přeplněném diáři si vyhradila čas jen pro svého dědu. Do Prahy přijela na otočku doladit vše potřebné s hosty, orchestrem, finalizovat harmonogram skladeb pro vydávané CD a dotvořit scénář s Alfrédem Strejčkem, který bude koncert moderovat.

»Když se procházím po tak nádherných prostorách, jako je secesní Obecní dům v Praze, nemohu se dočkat, až zde zazní dědova hudba. Věřím, že veškerá má snaha společně s dědovou nezaměnitelnou muzikou a vynikajícím orchestrem vytvoří něco, na co budou všichni v sále dlouho vzpomínat,« sdělila na krátké návštěvě Prahy Linda Vojtová. Společně se svou matkou jsou obě přesvědčeny, že dědovi (v případě Taťjány Vojtové otci) dávají překrásný dárek, který navíc udělá radost i široké veřejnosti.

Linda Vojtová si na svá útlá bedra naložila vskutku náročný úkol, jehož výsledek však potěší nejen ji, její rodinu a samotného skladatele Vadima Petrova, ale také celou Smetanovu síň Obecního domu, v níž bude v den D sedět na tisíc lidí - milovníků vážné hudby a skladeb, které zazněly ve stovkách českých filmů a pohádek.

Na koncertě bude přítomna řada předních českých umělců, kteří se řadí mezi žáky a přátele profesora Vadima Petrova. Část z nich, jako zakladatel Konzervatoře Jaroslava Ježka a profesor Pražské konzervatoře, sám vyučoval. Vadim Petrov je autorem více jak 1300 světoznámých skladeb: »Moje dcera a vnučka mi kvůli připravovanému koncertu a hudebnímu CD s mou hudbou nosily velké množství hudebních nahrávek, abych vybral ty, které se mi líbí nejvíce. Často jsem se sám divil, co všechno jsem za celý život napsal,« přiznal Vadim Petrov, který je z nápadu své dcery a vnučky nadšený a zároveň trošku zklamaný, že Česká muzika přestává být ve světě pojem, jelikož čeští muzikanti se čím dál tím více věnují zahraniční tvorbě.

Účast na koncertě potvrdili například: Petra Černocká, Mário Klemens, Hana Maciuchová, doc. Jan Měšťák, Libor Pešek, Jaroslav Svěcený, Helena Štáchová nebo Josef Zíma. Vadim Petrov je však uznávaný, stejně jako jeho vnučka Linda, celosvětově, a proto na koncert přijedou hosté například i z New Yorku.

Lístky je již teď možné zakoupit na www.ticketportal.cz.
Na připravovaném koncertě se současně pokřtí i nové CD s výběrem nejoblíbenějších skladeb Vadima Petrova v podání FILMharmonic Orchestra Prague pod vedením Adama Klemense s velkým smíšeným sborem Martinů Voices sbormistra Lukáše Vasilka. Více se o Vadimu Petrovovi dozvíte na www.petrovmusic.com či na wikipedii.

Foto: Michaela Feuereislová
Obrázky ke článku
Supermodelce Lindě Vojtové se blíží její velký den!Supermodelce Lindě Vojtové se blíží její velký den!Supermodelce Lindě Vojtové se blíží její velký den!Supermodelce Lindě Vojtové se blíží její velký den!Supermodelce Lindě Vojtové se blíží její velký den!Supermodelce Lindě Vojtové se blíží její velký den!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid