AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
neon-club-_150x150

Supermodelka Linda Vojtová věnovala nejkrásnější dárek - Novinky ve světě erotiky

Supermodelka Linda Vojtová věnovala nejkrásnější dárekzpět

tisk TISK     email POSLAT
Supermodelka Linda Vojtová věnovala nejkrásnější dárek
Supermodelka Linda Vojtová věnovala nejkrásnější dárek
19.11. 2014
Obecním domem zazněly nezaměnitelné skladby žijící legendy -profesora Vadima Petrova. Velkolepý koncert pro něj jeho vnučka Linda Vojtová, (společně se svou maminkou Taťjanou Vojtovou), která je ve světě uznávanou a žádanou topmodelkou nejen zorganizovala, ale rovněž byla jeho jedinou sponzorkou.

Melodie tohoto hudebního velikána zazněly v podání velkého symfonického orchestru FILMharmonic Orcestra Prague pod vedením dirigenta Adama Klemense a Martinů Voices sbormistra Lukáše Vasilka. V rámci koncertu bylo také pokřtěno zcela nové CD s výběrem nejoblíbenějších skladeb Vadima Petrova, které se předem nahrávalo v Praze v Rudolfinu. Koncert měl obrovský úspěch, vyprodala se celá Smetanova síň Obecního domu a Vadim Petrov měl takový ohlas, že celá Smetanová síň mu vzdala úctu potleskem ve stoje.

Na koncert přišli například: Varhan Orchestrovič Bauer, Petra Černocká, Paľo Habera, Václav Hybš, Dalimil Klapka, Mário Klemens, Liliana Malkina, Leoš Mareš, Blanka Matragi, ,doc. Jan Měšťák, Pavlína Němcová, prof. Pavel Pafko, Daniela Peštová, Jaroslav Svěcený, Helena Štáchová, Helena Vondráčková nebo Zdeněk Žák.

Vadim Petrov je však uznávaný, stejně jako jeho vnučka Linda, celosvětově, a proto na koncert přijeli hosté například i z New Yorku.

V elegantních šatech od Liběny Rochové jsme vyzpovídali Lindu H. Vojtovou: »Jsem z koncertu nadšená a dojatá z toho, kolik přišlo lidí. Do poslední chvíle jsem se strachovala, aby vše klaplo, ale když jsem vešla do Smetanovy síně a viděla dědu v plné síle, jak si to užívá a vidí, že jeho celoživotní práce se zúročila... ten pocit se prostě nedá nahradit,« svěřila se dojatá a spokojená Linda Vojtová, vnučka Vadima Petrova.

Autor sám byl z koncertu, který mu jako dar věnovala jeho vnučka Linda Vojtová a dcera Taťjána Vojtová, ohromně dojatý. »Je to velká osobní morálka a čest se do něčeho takového pustit. Vážím si i toho, že dcera a vnučka chtějí něco udělat pro tuto republiku, něco pozitivního a přinést něco dobrého,« uvedl Vadim Petrov, kterého navíc potěšilo, že na koncert přišlo velmi mladé publikum.

Vadim Petrov je žijící legendou. Jeho hudbu zná téměř každý, jelikož je autorem bezmála 1400 titulů - symfonických skladeb, hudby k filmům, televizním inscenacím, pohádkám, rozhlasovým pořadům, divadelním představením, sborů a cyklů písní.

Více se o Vadimu Petrovovi dozvíte na www.petrovmusic.com či na wikipedii.

Foto: archiv Vadima Petrova
Obrázky ke článku
Supermodelka Linda Vojtová věnovala nejkrásnější dárekSupermodelka Linda Vojtová věnovala nejkrásnější dárekSupermodelka Linda Vojtová věnovala nejkrásnější dárekSupermodelka Linda Vojtová věnovala nejkrásnější dárekSupermodelka Linda Vojtová věnovala nejkrásnější dárekSupermodelka Linda Vojtová věnovala nejkrásnější dárek
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid