AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
followme150x150

Svaly a potěcha pro ženské oko na soustředění - Novinky ve světě erotiky

Svaly a potěcha pro ženské oko na soustředěnízpět

tisk TISK     email POSLAT
Svaly a potěcha pro ženské oko na soustředění
Svaly a potěcha pro ženské oko na soustředění
24.07. 2017
Dvanáctka finalistů celostátní soutěže Muž roku 2017 se sešli ve Schrothových lázních v Dolní Lipové. V nádherné přírodě narozhraní Hrubého Jeseníku a Rychlebských hor se vybraní pánové připravovali na finále soutěže o nejkrásnějšího muže České republiky. Adepti na titul se měli během čtyřdenního pobytu blíže poznat, nacvičit společné choreografie na finálové vystoupení, podstoupit jazykový test, projít kurzem rétoriky a nazkoušet obleky od proslulé firmy Bernhardt a osvědčené spodní prádlo značky DMXGear.

Finalisty přijela podpořit dlouholetá patronka soutěže Kateřina Kornová a nově mladá herečka Štěpánka Fingerhutová. »Pozval mně ředitel soutěže David Novotný, jestli bych nechtěla dělat porotkyni. Mně se to líbilo, protože tady budou mladí chlapi. Kluky jsem vůbec neznala a už vidím, že mám takové dva, tři favority. Ještě uvidím, jak dopadne finálový večer. Ocením jakékoli umělecké sklony nebo jestli třeba bude někdo vařit, to budou pro kluky plusové body,« smála se Štěpánka, kterou diváci znají ze seriálu Ordinace v Růžové zahradě nebo z nově připravovaného filmu Bajkeři.

Kurz řečnictví a rétoriky absolvovali mladí muži u mistra mluveného slova, herce Jana Přeučila. Kluci zhluboka dýchali, kroutili pusy, potýkali se s jazykolamy a rady Jana Přeučila si pečlivě zapisovali do paměti.

»Už jen postup do finále této soutěže je velká čest. A verbální prezentace je velice důležitá. Tito mladí pánové jsou vzorek dnešní generace. Čiší z nich zdravý optimismus, což je velice příjemné zjištění. Určitě nad nimi nelámu hůl. Vždyť během našeho dvouhodinového kurzu udělali obrovské pokroky,« chválil finalisty Jan Přeučil, který přijel do Dolní Lipové i se svou manželkou, herečkou Evou Hruškovou.

Ve spolupráci se starostou Dolní Lipové upořádali pořadatelé soutěže Muž roku koncert, který uváděla primácká moderátorka Lenka Špillarová,vystoupili zpěváci Daniela Šinkorová, Marcela Březinová, Marian Vojtko. Své umění předvedl i Felix Slováček ml.
»Na Muže roku jezdím rád. Letošní kluky jsem si moc neprohlížel, protože na kluky nejsem. Spíš bych omrkl nějaké modelky,« smál se mladý Slováček.

Houslistka Markéta Muzikářová zase brala účinkování na koncertě jako velký relax. »Mám sice doma syna Nicolase a tříměsíční holčičku Sofinku, ale díky pomoci hlídacích babiček mohu už koncertovat a tak jsem tady a trošku si i odpočinu. Sice musím občas odstříknout mléko, ale jinak je to v pohodě,« spokojeně vyprávěla šéfka houslového tria Inflagranti.

Návštěva místního Faunaparku byla hezkým zpestřením programu soustředění soutěže Muž roku 2O17. Přestože ussurijský tygr budil respekt, kluci neodolali a velkou šelmu nakrmili. Nejodvážnější byla ale miska Andrea Bezděková, která do tygří klece vlezla a šelmu si pohladila. »Docela jsem se bála. Ale bylo by škoda tuhle šanci nevyužít. Tygra opravdu nehladíte každý den.«

K velkému obveselení společnosti a nemalé radosti kameramana, si chtivá opička dosáhla na kameru a uzmula chlupatý návlek na mikrofon. Pomohla až paní majitelka Faunaparku, která opici uplatila zmrzlinou a uslintané a okousané zařízení vrátila zpět.
Na soustředění dorazila s rodiči i mladá zpěvačka a herečka Nelly Řehořová, která se pravidelně Muže roku zúčastňuje. »Jedu z koncertu z Nového Jičína a Dolní Lipovou máme při cestě. Protože mám prázdniny, film Špunti na vodě šel do kin, dotočila jsem svoji roli v pohádce Zdeňka Trošky Čertoviny, tak se mohu víc věnovat muzice,« řekla Nelly Řehořová. V lázních Dolní Lipová zpěvačka zazpívala na módní přehlídce, kde se finalisté roku předvedli v oblecích firmy Bernhardt a spodním prádle a plavkách DMXGear.
Na soustředění Muže roku přijel zazpívat několik písniček i zpěvák Sámer Issa. »Jsem tváří plavek DMXGear a tato značka patří mezi hlavní sponzory soutěže, proto jsem i tady v Dolní Lipové. Jsem rád, že tu mohu několik písniček zazpívat a podpořit tuto soutěž,« řekl Sámer Issa a po koncertě pokračoval směr Hradec Králové, kde na něj čekalo další vystoupení.

Počasí účastníkům soustředění přálo, hory byly vstřícné, ubytování ve Schrothových lázních bezvadné, finalisté snaživí. Tak co si může ještě ředitel soutěže David Novotný více přát?

»Já jsem s průběhem čtyřdenního soustředění moc spokojený. Věřím, že kluci ještě vyladí formu a 25. srpna na celostátním finále Muže roku 2017 v Městském divadle v Náchodě ukážou to nejlepší, co v nich je. Večer bude moderovat Karel Voříšek a Klára Doležalová.« dodal na závěr David Novotný.

Finálový večer 18. ročníku soutěže Muž roku 2017 se bude konat 25. srpna v Městském divadle Dr. J. Čížka v Náchodě.Český vítěz Muže roku 2017 poletí reprezentovat Českou republiku na soutěž Mister International. Další vítězové poletí na Mister Global, Mister Universe.

Foto: Muž roku
Obrázky ke článku
Svaly a potěcha pro ženské oko na soustředěníSvaly a potěcha pro ženské oko na soustředěníSvaly a potěcha pro ženské oko na soustředěníSvaly a potěcha pro ženské oko na soustředěníSvaly a potěcha pro ženské oko na soustředěníSvaly a potěcha pro ženské oko na soustředění
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid