AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
satine150x150

Svatební salon pro lesby. Díra na trhu! - Novinky ve světě erotiky

Svatební salon pro lesby. Díra na trhu!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Svatební salon pro lesby. Díra na trhu!
Svatební salon pro lesby. Díra na trhu!
14.04. 2014
Když chce někdo uspět v tvrdé sféře podnikání, musí buď makat jako šroub, nebo přijít s něčím úplně novým. Obchodně se tomu říká: najít díru na trhu.

A právě to se očividně povedlo německé návrhářce Helen Binderové, která si založila živnost na tom, že obléká na tisíc způsobů lesby, chystající se k oddavkám.

Všechno začalo před dvěma lety, když ji o pomoc požádaly přítelkyně s tím, že si nemají kde důstojné oblečení pro takovou slavnostní příležitost pořídit. A návrhářka si okamžitě uvědomila, že na širokém trhu svatebních šatů ještě existuje prostor, který může vyplnit.

»Nemohly najít v obchodech to, co chtěly,« konstatovala sedmadvacetiletá návrhářka ve svém ateliéru v západoněmecké Mohuči. »Ani já jsem si neuvědomovala, že tu je nějaká neuspokojená potřeba,« citovala agentura AFP ženu, která sama žije se svojí přítelkyní. A nyní všem podobně založeným vdavekchtivým ženám nabízí vše, nač si vzpomenou. Od vypasovaného kostýmku přes dlouhé šaty až po bavorské kožené kalhoty…
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid