AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez! - Novinky ve světě erotiky

Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!
Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!
28.01. 2011
Blíží se svátek všech zamilovaných. Čtrnáctý únor bude ve znamení svátku svatého Valentýna, kdy si vyznáváme lásku, dáváme dárečky a romantická psaníčka.

Ale co ještě můžeme víc? Překvapte přítelkyni tím, že nepůjdete nikam na večeři, ale že ukuchtíte dobrotu doma. Samozřejmě v kuchařské čepici a nesmí chybět obsluha dole bez. To znamená vy v celé své parádě.

Pak ještě přidejte romantické svíčky, nějaký pěkný dárek (opět související s vaším vztahem) a uvidíte, že bude nažhavená jako nikdy. Takovou večeři ještě nezažila - a vám bude stát jako z kovu, ještě než přijde první chod...

PS: Podobná rada, jen naopak, platí i pro ženy, které chtějí překvapit své partnery...
Obrázky ke článku
Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!Svatý Valentýn? Překvapte přítelkyni dole bez!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid