AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
livechat150x150

Svěceného překvapila Bílá paní! - Novinky ve světě erotiky

Svěceného překvapila Bílá paní!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Svěceného překvapila Bílá paní!
Svěceného překvapila Bílá paní!
30.07. 2014
Zpívající spisovatel Richard Sacher se rozhodl, že se po několika letech setká se svým dobrým známým, houslovým virtuosem Jaroslavem Svěceným. A poněvadž se doslechl, že Jaroslav bude mít vystoupení v pražské Chodovské tvrzi, překvapil jej tam krátce před začátkem koncertu. Aby byla větší legrace, nepřišel Richard sám, ale s Bílou paní.

»Když tvrz, tak Bílá paní. To dá rozum. Přece si nevezmu na pomoc vílu Amálku,« zasmál se Richard Sacher krátce před tím, než se přivítal se slavným houslistou. Ten byl z nečekaného setkání zprvu mírně v šoku. Sotva se vše vysvětlilo, zasmál se od srdce a vzápětí pozval spisovatele i jeho sličný doprovod na svůj koncert v rámci tradičního festivalu Tóny Chodovské tvrze, který začínal za necelou hodinu.

»S Chodovskou tvrzí spolupracuji již od doby, kdy byla v roce 1988 po rozsáhlé rekonstrukci otevřena. Pravidelnými koncerty jsem chtěl v půvabné historické budově, kde je trvale přítomen genius loci, přispět k šíření kultury v této pražské lokalitě. Lidé už nemuseli za ‚klasikou‘ do centra, protože malé Rudolfinum, jak jsme tehdy tvrz nazývali, měli blízko svého bydliště. Před jedenácti lety jsem společně s Městskou částí Praha 11 založil letní festival, a protože k Chodovské tvrzi mám opravdu silný lidský vztah, tak jsem šťastný, že funguje dodnes. Tehdy jsme začínali doslova a do písmene na zelené louce, dnes už si na festival našla cestu spousta Pražanů i posluchačů z dalších lokalit České republiky,« prozradil Jaroslav Svěcený, jenž v Chodovské tvrzi opět vystoupí až 22. prosince během svého tradičního vánočního dvojkoncertu.

Foto: Petr Brodecký
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid