AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
hostes_150_150

Švédská nebo ruská trojka: Oživte svůj sexuální život - Novinky ve světě erotiky

Švédská nebo ruská trojka: Oživte svůj sexuální životzpět

tisk TISK     email POSLAT
Švédská nebo ruská trojka: Oživte svůj sexuální život
Švédská nebo ruská trojka: Oživte svůj sexuální život
30.10. 2020
Říká se, že dva jsou společnost a tři už jsou dav. Navzdory tomu patří trojka k nejběžnějším způsobům, jak oživit sex v dlouholetém vztahu i při single životě. Pokud se dva lidé rozhodnou přibrat třetího k sexuálním hrátkám, čeká je rozhodování, zda tím třetím bude žena (ruská trojka) nebo muž (švédská trojka). Častější verzí je ruská trojka, přece jen ženy mají větší sklony k bisexualitě než-li muži. Existují okolnosti, které jsou pro sex ve třech obvyklé.
Na co nezapomenout u švédské trojky?
1. Nikoho nezanedbávejte
Stávají se situace, kdy se muž věnuje více jedné z žen. Jak známo, ženy jsou citlivější a opomíjení si často berou osobně, čímž se může celý sexuální prožitek zkazit. Petr (42) má takovou zkušenost a sám dodává, že dokonce došlo k slzám.
Ovšem ani muži nejsou rádi opomíjeni, i když pohled na lesbický sex jim mnohdy stačí.
2. Na všem se domluvte
Švédské trojky jsou často spontánní, i tak se snažte domluvit si alespoň základní pravidla. Někteří lidé nevyhledávají anální sex či obyčejné líbání a jiní zase uvítají jiné praktiky, například určení dominantní a submisivní role.
3. Pozor na nervozitu
Ačkoliv muži často sní o sexu se dvěma ženami, i ženy mají sexuální fantazie o ruské trojce. Není neobvyklé, že velmi natěšeného muže přepadne nervozita. Přece jen je to zodpovědnost uspokojit dvě ženy.
.
4. Nenechte se zmást erotickými filmy
Když se díváte na erotický film či porno, kde se odehrává sex ve třech, začnete si říkat, jak jsou všichni přirozeně sehraní. Realita však může jiná.
Přečtěte si také:
Anna (35) se rozhodla jít do trojky se svým kamarádem a jeho známým. Očekávala vzrušující zážitek, ovšem celé to bylo fiasko. Anna zjistila, že jeden penis jí bohatě stačí. Zda se příště rozhodne s kamarádem pro ruskou trojku, neprozradila.
5. Pomoci můžou i erotické pomůcky
Při ruské nebo švédské trojce se často stává, že jeden z účastníků může být opomíjený, nebo má naopak příliš práce. Zkušeným jedincům tak často pomáhají erotické pomůcky určené pro švédské trojky. Mezi nejoblíbenější patří:
 Oboustranné dildo – když se muž rád dívá
 Připínací penis – když zkoušíte dvojitou penetraci
 Anální sprcha – důležitý je i klistýr
www.sexicek.cz
Obrázky ke článku
Švédská nebo ruská trojka: Oživte svůj sexuální životŠvédská nebo ruská trojka: Oživte svůj sexuální životŠvédská nebo ruská trojka: Oživte svůj sexuální život
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid