AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
followme150x150

Světová topmodelka organizuje v Praze koncert - Novinky ve světě erotiky

Světová topmodelka organizuje v Praze koncertzpět

tisk TISK     email POSLAT
Světová topmodelka organizuje v Praze koncert
Světová topmodelka organizuje v Praze koncert
06.10. 2014
V úterý 18. 11. 2014 v 18:00 zazní ve Smetanově síni Obecního domu Hudební balady Vadima Petrova - výběr z nejlepších děl skladatele, který je autorem hudby nejen k nejznámějším českým filmům a pohádkám. Rozsáhlé autorovo dílo čítá přes 1300 titulů a jedním z nich je například nezapomenutelná znělka Krkonošských pohádek.

Velkolepý koncert, který odehraje FILMHarmonic Orchestra Prague, pořádá jeho vnučka Linda Vojtová, světová topmodelka, která se společně s předními českými osobnostmi z oblasti kultury a umění koncertu zúčastní. »Jsme se s mámou rozhodly, že natočíme v Rudolfinu nové CD s dědovou muzikou, s jejímž výběrem nám rád pomohl a vše proběhlo přesně podle představ. Na koncert bych chtěla pozvat všechny milovníky hudby, ale i filmů a pohádek, protože dědovu hudbu zná každý z vás, jen o tom, že je napsal děda, prozatím možná nevíte,« uvedla topmodelka Linda Vojtová a rovněž prozradila, že jmenované CD se na koncertu, za přítomnosti prof. Vadima Petrova, pokřtí.

diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid