AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

Táborský konečně ukázal rodinu - Novinky ve světě erotiky

Táborský konečně ukázal rodinuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Táborský konečně ukázal rodinu
Táborský konečně ukázal rodinu
06.02. 2013
Na veřejné bruslení pod střechu Obchodního centra Europark v Praze-Štěrboholích dorazila již řada celebrit. Mezi nimi také populární herec Miroslav Táborský. A tak jsme se i jej zeptali, jestli už musel z něčeho v životě vybruslit…

»To je dané mou profesí. Na jevišti musí člověk často z něčeho vybruslit. Někdy nám vypadne text, jindy spadne kulisa. Vím, že jednou dokonce upadla klika od dveří na jeviště, a nedalo se na něj dostat. S takovými věcmi si musíme umět poradit,« řekl Táborský, který se na brusle dokonce dostane i na jevišti Divadla v Dlouhé. »Stalo se mi, že bruslařské výkony podávám až po padesátce, protože v divadelní hře Souborné dílo Williama Shakespeara ve 120 minutách jezdím na kolečkových bruslích,« chlubí se herec, jehož hlas uslyšíme ve filmu Čtyřlístek ve službách krále.
Táborský se na veřejnosti snad poprvé objevil s půvabnou manželkou Kateřinou a patnáctiletým synem Radovanem. Miroslav si myslí, že přísněji vychovává jejich dva syny jeho žena. »My chlapi jsme ve výchově důslednější. Když už se zasekneme, tak pak už nepovolíme. Manželka se zasekává častěji, ale dětem nakonec často povolí,« usmívá se Táborský.

Europark unikátní veřejné bruslení pod střechou obchodního centra umožňuje až do třetího března(více na www.europark.cz). 
Obrázky ke článku
Táborský konečně ukázal rodinu
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid