AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Tajemství úspěchu Leony Machálkové? Pořádně se najíst! - Novinky ve světě erotiky

Tajemství úspěchu Leony Machálkové? Pořádně se najíst!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Tajemství úspěchu Leony Machálkové? Pořádně se najíst!
Tajemství úspěchu Leony Machálkové? Pořádně se najíst!
18.11. 2015
Že se zpěvačka Leona Machálková probojovala do dalšího kola taneční soutěže Stardance, nebylo žádným překvapením. Vzhledem k jejímu působení v muzikálech je totiž tanec součástí její profese a tak Leona na parketu skutečně exceluje.

Pravda, v uvedené soutěži je potřeba předvést více, než na divadelních prknech, ale sympatická maminka třináctiletého syna uchopila tuto výzvu s velkým odhodláním. A na rozdíl od některých dalších soutěžících nemusela ani nijak dramaticky měnit stravovací návyky. »Žádný speciální jídelníček opravdu nemám, jen vzhledem k většímu výdeji energie víc myslím na svačiny, mám i větší hlad a chuť k jídlu. Oběd volím lehčí a o to víc se najím večer. Racionálně si také hlídám, aby tělo dostalo i hodně vitamínů a minerálů, jinak nic zvláštního,« řekla nám Leona na své autogramiádě ve stánku se šunkou značky Leco, kterou prý hojně využívá právě na přípravu zmíněných svačin. A co si zpěvačka myslí o kampaních, které řadí uzenářské výrobky mezi nezdravou stravu? »Uzeniny všeobecně doma jíme, ale domnívám se, že v rozumné míře. Navíc kupuji zásadně šunku nejvyšší kvality. Ctím zásadu, že raději méně, ale tu nejlepší,« vyjádřila se zpěvačka a jelikož stála u regálu značky Leco, nabídla hned i konkrétní příklady: »Tak třeba Šunka Zvonařka nejvyšší jakosti, Pařížská šunka výběrová nebo Vepřová šunka pro děti nejvyšší jakosti, to jsou výrobky, které mají skutečnou kvalitu nejenom v názvu, ale také ve skutečnosti.«

Foto: www.le-co.cz
Obrázky ke článku
Tajemství úspěchu Leony Machálkové? Pořádně se najíst!
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid