AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
hostes_150_150

Tajemství ženského orgasmu odhaleno! - Novinky ve světě erotiky

Tajemství ženského orgasmu odhaleno!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Tajemství ženského orgasmu odhaleno!
Tajemství ženského orgasmu odhaleno!
19.04. 2012
Vědci zase jednou bádali a bádali, přičemž tentokrát byla na prvním místě erotika. Konkrétně boření mýtů týkajících se ženského orgasmu.
Co nového vědci vykoumali? Především se pustili do myšlenky, že při stimulaci klitorisu ženy snáze dosáhnou orgasmu. Jenže vaginální orgasmus nemá s drážděním poštěváčku nic společného, protože v obou případech se aktivuje jiná část mozku.
Francouzská gynekoložka Odile Buissonová totiž přišla s převratnou teorií, že tzv. G-bod je jen zanořením poštěváčku do vaginální stěny a že tudíž bez stimulace
klitorisu není možné vaginálního orgasmu dosáhnout. Vědci z New Jersey ale tento názor rozmetali napadrť studiem nervových reakcí a práce mozku. Neurologické zkoumání jasně prokázalo, že když se dráždí klitoris a bod G, pokaždé pracuje jiná část ženina mozku. To jsou ale věci, co...?
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid