AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
neon-club-_150x150

Tereza Budková prožila noc plnou strachu a slz - Novinky ve světě erotiky

Tereza Budková prožila noc plnou strachu a slzzpět

tisk TISK     email POSLAT
Tereza Budková prožila noc plnou strachu a slz
Tereza Budková prožila noc plnou strachu a slz
25.05. 2017
Modelka a absolventka policejní akademie Tereza Budková (26) má za sebou nepříjemný zážitek. Její mamince se ztratila fenka slovenského čuvače Beyla, Tereza.

Terezu Budkovou jsme potkali ve Schweppes baru na konferenci virtuální reality, kde se učila míchat drinky s profesionálními barmany a také měla možnost si vyzkoušet brýle s virtuální realitou. Tereza randí už deset měsíců s hokejistou Ondřejem Pavelcem a dokonce už mají společné bydlení. »Bydlíme spolu, máme byt v Praze. Ondrovi skončila sezona a teď má volno, takže na sebe máme víc času než na začátku. Je nám spolu krásně,« prozradila zamilovaná modelka. »Nedávno jsme se vrátili z výletu do Říma. Je to neskutečně romantické město, doporučuju všem zamilovaným párům,« usmívá se Tereza. »A těším se, až spolu vyrazíme někam podle chuti a nálady i přes prázdniny, dokud máme oba volněji,« dodává.

Tereza se na akci potkala se svou kamarádkou patronkou nadačního fondu Veronikou Kašákovou. Veronika dorazila se svým přítelem. »Chystáme se pak na koncert Depeche Mode. Přítel se už nemůže dočkat,« říká Veronika. A co je u nich nového? »Miminko ještě není na pořadu dne, ale chceme, moc. Jen se teď soustředím na nadační fond. Mám obrovskou radost z toho, že se nám daří dětem pomáhat a inspirovat je,« dodává kráska, které by velmi slušel zásnubní prstýnek. Třeba se brzy dočkáme, jistě by se s přítelem stali jedním z nejcharismatičtějších manželských párů českého showbyznysového rybníčku.

Na akci nechyběla ani přítelkyně provokatéra Kazmy Andrea Kalousová. »Vrátila jsem se k modelingu, ale spíš než přehlídky teď natáčím reklamy, převážně pro zahraniční klienty,« říká černovláska. »Brýle s virtuální realitou jsem si vyzkoušela poprvé a byl to nářez. Trochu mě rušil hluk okolí, ale na druhou stranu vás to tak vtáhne a přenese jinam, že okolí přestanete vnímat. Je to super,« komentuje novinku na konferenci virtuální reality Andrea Kalousová. »Mám tři bráchy, takže jsem ostřílená hráčka. Občas si zahrajeme nějakou sranda hru do páru s přítelem a musím říct, že se mi daří nad ním vítězit. Asi mám dobrou průpravu díky svým bratrům,« směje se Andrea.

Foto: Schweppes bar
Obrázky ke článku
Tereza Budková prožila noc plnou strachu a slzTereza Budková prožila noc plnou strachu a slzTereza Budková prožila noc plnou strachu a slzTereza Budková prožila noc plnou strachu a slzTereza Budková prožila noc plnou strachu a slzTereza Budková prožila noc plnou strachu a slz
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid