AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
satine150x150

Tereza Budková si nadělila měkké dárky dopředu - Novinky ve světě erotiky

Tereza Budková si nadělila měkké dárky dopředuzpět

tisk TISK     email POSLAT
Tereza Budková si nadělila měkké dárky dopředu
Tereza Budková si nadělila měkké dárky dopředu
26.11. 2015
Pamatuje na doby, kdy jste zjistili, že místo Ježíška nosí dárky rodiče, a tak jste před vánocemi celí nedočkaví prolezli každou skulinu a hledali dárky? To je naprosto normální. Někomu to dokonce zůstalo dodnes. I mezi dospělými se totiž stále najdou tací, kteří nedokáží vydržet do Vánoc a dárky si nadělí s předstihem. Jako třeba Tereza Budková, která si na klinice plastické chirurgie Esthé nadělila hned dva!

»O zvětšení prsou jsem uvažovala poslední tři roky, ale definitivně jsem se rozhodla až letos v lednu,« potvrdila Tereza, že se nejedná o žádnou hurá akci, ale naopak o dlouhodobě zvažované rozhodnutí. Operace se nebála, jelikož všechny informace nastudovala dopředu a proto veškeré obavy zanechala na vstupní konzultaci, kde ji navíc profesionální přístup MUDr. Karla Urbana dodal na sebedůvěře. »Vybrala jsem si implantáty značky Mentor, protože jsou prý nejkvalitnější. Pan doktor mi jejich výběr schválil, protože prý s nimi mají na klinice jen ty nejlepší zkušenosti. Hodně mi pomohlo, když mi pan doktor Urban implantáty i ukázal,« dodala Tereza. I tak si s sebou ale vzala na podporu kamarádky Blanku Javorskou, Moniku Leovou a Andreu Kabickou. A kdo ví, třeba i ony nepřišly jen proto, aby ji podržely, ale přišly se po klinice Esthé i porozhlédnout. Co kdyby to jednou bylo potřeba?

Už na vstupní konzultaci vybrali Tereza společně s plastickým chirurgem MUDr. Karlem Urbanem cirkulární implantát o velikosti 225 ml. V praxi to znamená, že má Tereza po operaci o 1,5 čísla větší prsa. »Vzhledem k tomu, že je Tereza krásně štíhlá, zvolili jsme uložení implantátu pod prsním svalem. Hlavním požadavkem bylo, aby prsa vypadala i po operaci přirozeně, a toho jsme prostřednictvím tohoto způsobu vložení, ale i kvalitou zvolených prsních implantátů Mentor, které patří k nejbezpečnějším, docílili na výbornou,« prozradil doktor Urban. Jeho radu si Tereza okamžitě vzala k srdci a dál postupovali dle jeho návrhu, protože rada od doktora je mnohem více, než vlastní neodborný náhled.

Tereza již dříve prozradila, že se rozhodla pro plastickou operaci také kvůli pracovním nabídkám týkajících se spodního prádla, které se jí díky ploššímu hrudníku vyhýbaly. »Bohužel jsem již o nějaké práce kvůli prsům přišla, takže si myslím, že mé rozhodnutí nechat si prsa trochu zvětšit sklidí úspěch. Další věcí je také to, že bych ráda příští rok zkusila americký modelingový trh, kde jsou prsa prostě nezbytností,« svěřila se se svými plány Tereza Budková.

Mohlo by to znít, jakože se Tereza vymlouvá na nutnost plastické operace, ale tak to není. »Na prsa se ale těším hlavně z osobních důvodů. Nejvíce se těším na to, že se nebudu muset omezovat na spodní prádlo a plavky, které mají vycpávky a že si budu konečně moci vybrat i mezi těmi nevyztuženými,« a dokonce prozradila, že v létě prsa vyvětrá a pod oblečení nebude nosit podprsenku, když bude velké horko. Takže se máme na co těšit!

S kritikou od některých lidí počítá, ale nic si z ní nedělá. Nikdo totiž nemá právo mluvit jí do jejích osobních rozhodnutí. »Názory u nás na plastiku jsou různé. Ale podle mě, pokud to ženě v nějakém směru pomůže, tak je to dobře. U nás se to určitě řeší víc, než ve světě, kde to berou jako naprosto běžnou věc, ale já se tím netrápím. Rodina a přítel mě v mém rozhodnutí podporují, a to je pro mě nejdůležitější,« řekla jednoznačně svůj názor na případnou kritiku od cizích lidí Tereza Budková.

Teď už se Tereza Budková musí jen po dobu jednoho týdne hlídat a dodržovat klidový režim. Pro jistotu by měla jen polehávat. Po týdnu se již může vrátit do běžného života s lehčí zátěží, ale sport a zvedání těžších věcí si musí odpustit. K běžným aktivitám bez omezení se bude moci vrátit zhruba za šest týdnů.

www.esthe-plastika.cz
Foto: Esthé + archiv T. Budkové


Obrázky ke článku
Tereza Budková si nadělila měkké dárky dopředuTereza Budková si nadělila měkké dárky dopředuTereza Budková si nadělila měkké dárky dopředuTereza Budková si nadělila měkké dárky dopředuTereza Budková si nadělila měkké dárky dopředuTereza Budková si nadělila měkké dárky dopředu
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid