AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Tereza Chlebovská má nového miláčka - Novinky ve světě erotiky

Tereza Chlebovská má nového miláčkazpět

tisk TISK     email POSLAT
Tereza Chlebovská má nového miláčka
Tereza Chlebovská má nového miláčka
26.04. 2012
Je to sotva pár týdnů, co byla jednadvacetiletá studentka Tereza Chlebovská zvolena novou královnou krásy. A už se stihla i znovu zamilovat. Její novou láskou je ale krasavec na čtyřech kolech.
S titulem Česká Miss je spojeno mnoho pracovních povinností, a proto Tereza Chlebovská nadšeně uvítala jednu z výher zbrusu nový vůz Renault Twingo, se kterým teď bude brázdit silnice. Klíčky od vozu jí slavnostně předal generální ředitel společnosti Renault pro Českou republiku Bernard Chretien. »Nové autíčko jsem si hned zamilovala, byla to láska na první pohled. Vyhovují mi menší vozy, proto je pro mě Twingo to pravé. Navíc v té krásně nepřehlédnutelné fuchsiové barvě. Je to ideální společník na cesty,« smála se Tereza Chlebovská
Protože má Tereza čerstvý řidičák, měla trochu z řízení vlastního auta respekt. »Mám jen trochu obavu z pražského provozu, proto si pro jistotu zařídím kondiční jízdy. Už teď ale vím, že Twingísek bude můj nejlepší kamarád,« dodala Chlebovská.
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid