AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
livechat150x150

Tereza Chlebovská odstartuje nový ročník České Miss - Novinky ve světě erotiky

Tereza Chlebovská odstartuje nový ročník České Misszpět

tisk TISK     email POSLAT
Tereza Chlebovská odstartuje nový ročník České Miss
Tereza Chlebovská odstartuje nový ročník České Miss
13.08. 2012
Nejen prázdniny se přehouply do své druhé poloviny. I úřadující Česká Miss Tereza Chlebovská se ocitla v polovině svého kralování.
Vše se pomalu připravuje na další ročník jediné národní soutěže krásy a proto Tereza nafotila s fotografem Janem Tůmou snímky, které budou provázet kampaň České Miss 2013. Tereza na fotografiích ztělesňuje přirozenou krásu, což podtrhuje jemný make-up dekorativní kosmetiky Yves Rocher. Její hustou hřívu vlasů pak zkrotily vlasové přípravky Franck Provost.

»Od své korunovace jsem v jednom kole a teprve ve chvíli, kdy jsem fotila s Honzou fotky pro nový ročník České Miss 2013 jsem si uvědomila, že zanedlouho předám korunku královny krásy své nástupkyni. A jestli mám dívky nějakou radu? Ať se ničeho nebojí a přihlásí se na casting. Nikdy jsem nelitovala, že jsem se přihlásila. Obohatilo mě to o spoustu zážitků, poznala jsem nové zajímavé lidi a posunulo mě to dál,« usmívá se půvabná Tereza Chlebovská.

Podobně jako v uplynulém ročníku, tak i letos se budou konat castingy ve čtrnácti krajských městech. Dívky a slečny, které by se rády staly novou Českou Miss se mohou registrovat již nyní na webových stránkách www.ceskamiss.cz. Šňůra castingových kol začíná 11. listopadu. Tři nejkrásnější dívky z každého města, kde se bude casting konat, postoupí do semifinálového kola, které se bude konat v Praze. Z něho pak vzejde čtrnáctka krásných dívek, z nichž jen ta jediná se stane královnou krásy, Českou Miss 2013.

Tereza Chlebovská bude mít i na podzim na pilno a pilně se připravuje na mezinárodní soutěž krásy Miss Universe, která se bude konat na podzim. Pravidelně navštěvuje fitko Pure Health and Fittness a piluje anglickou konverzaci. Držíme jí palce!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid