AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
satine150x150

Tereza Chlebovská si konečně užila dovolené! - Novinky ve světě erotiky

Tereza Chlebovská si konečně užila dovolené!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Tereza Chlebovská si konečně užila dovolené!
Tereza Chlebovská si konečně užila dovolené!
16.08. 2013
Česká Miss 2012 Tereza Chlebovská je neustále v jednom kole, ale konečně jí vyšlo pár týdnů volna, aby mohla po roce a půl od vítězství vyrazit na dovolenou s Eso Travel a užít si tak jednu z výher v soutěži.

Luxusní dovolenou se Tereza rozhodla poprvé strávit s celou rodinou na Krétě, v překrásném prostředí blízko hlavního města Heraklionu. »Nejvíc jsem nadšená z povahy a chování místních lidí, krásného průzračného moře, skvělého řeckého jídla a z řeckých večerů. Řekové jsou nejen úžasní tanečníci, ale dokáží vás svým vtipem bavit celé hodiny,« usmívá se spokojeně Tereza. Je fakt, že půvab českých krásek nezůstává ani v Řecku bez povšimnutí. Když se s o rok a půl starší sestrou Johanou vydají na procházku nebo nakupovat, působí mezi místními mladíky velký rozruch, auta troubí a nabídky na seznámení neustávají. A co naší miss učarovalo z báječné řecké kuchyně? Zamilovala si především gyros, ryby a tzatziki. Odpočívala pasivně i aktivně. Vychutnávala si ranní běh na pláži při východu slunce, po snídani následovalo lenošení na pláži a dovádění v moři, vydatný oběd a odpoledne si nenechala ujít aqua zumbu, moře a tenis. Večer vždy objevovala zajímavé restaurace a den končil hudbou a tancem. Nechyběl také výlet lodí a návštěva řeckých památek. »Domů se mi vůbec nechtělo...« smála se po návratu královna krásy.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Tereza Chlebovská si konečně užila dovolené!Tereza Chlebovská si konečně užila dovolené!Tereza Chlebovská si konečně užila dovolené!Tereza Chlebovská si konečně užila dovolené!Tereza Chlebovská si konečně užila dovolené!Tereza Chlebovská si konečně užila dovolené!
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid