AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
queens_150_150

Tereza Chlebovská v nové české komedii - Novinky ve světě erotiky

Tereza Chlebovská v nové české komediizpět

tisk TISK     email POSLAT
Tereza Chlebovská v nové české komedii
Tereza Chlebovská v nové české komedii
10.10. 2012
Tereza Chlebovská už od svého vítězství v soutěži Česká Miss na jaře 2012 postupně získávala spoustu nových zkušeností. Svůj první filmový natáčecí den ale zažila až díky nabídce tvůrců nové romantické komedie Martin a Venuše, která se v těchto dnech točí v Praze.

Terezčin natáčecí den začal už brzy ráno, aby následně až do večera zjišťovala, jak se natáčecí plán vyvíjí a co všechno práce filmařů obnáší. »Natáčení je pro mě určitě velmi zajímavá, nová zkušenost, k práci celého štábu a herců mám velký respekt. Budoucnost je otevřená a ničemu se nebráním, ale jestli se někdy budu věnovat herectví, to teď opravdu neřeším,« komentuje Tereza své pocity z natáčení.

V nejbližších týdnech se těší na účast v castingové kampani už 9. ročníku České Miss. Do konce roku ji čeká cesta na světovou soutěž Miss Universe, na kterou se dlouhodobě připravuje.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Tereza Chlebovská v nové české komediiTereza Chlebovská v nové české komediiTereza Chlebovská v nové české komediiTereza Chlebovská v nové české komediiTereza Chlebovská v nové české komediiTereza Chlebovská v nové české komedii
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid