AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
neon-club-_150x150

Tereza Skoumalová okouzlí Londýn španělskou krajkou - Novinky ve světě erotiky

Tereza Skoumalová okouzlí Londýn španělskou krajkouzpět

tisk TISK     email POSLAT
Tereza Skoumalová okouzlí Londýn španělskou krajkou
Tereza Skoumalová okouzlí Londýn španělskou krajkou
14.11. 2014
Tereza Skoumalová má už v kapse letenku do Londýna na 20. listopadu, kdy zamíří na světovou soutěž Miss World. Ze všech letošních vítězek tak urazí do místa konání soutěže nejkratší vzdálenost, na druhou stranu ale konkurence bude veliká – o korunku Miss World se 14. prosince utká rovnou 129 krásek z celého světa.

Terezka neodjíždí rozhodně s prázdnou, je skvělá tanečnice a kromě tanečního čísla, které si připravila jako volnou disciplínu, odjíždí vyzbrojená elegantní garderobou z dílny prestižní módní návrhářky Tatiany Kováříkové.

»Ve velkém finále Tereza předvede smetanové šaty ze španělské krajky s květinovými vzory, zdobené flitry s ruční výšivkou. Jsou zvláštní svou jednoduchostí a rafinovaností zároveň. Zvolila jsem kombinace průhledného tylu s neprůhlednou látkou. Světlá barva dává vyniknout Terezině postavě a celkově ji rozjasní,« popisuje úžasnou róbu její autorka Tatiana Kováříková.

Pro Českou Miss World dále pro slavnostní akce na světové soutěži Tatiana Kováříková připravila rafinovanou černou kombinézu s odhalenými zády, která dává vyniknout Terezině štíhlé a elegantní postavě. Pro večerní příležitosti nebude v kufru chybět ani dlouhá toaleta lila barvy, okouzlující jednoduchou splývavou linií a černé šaty, malé večerní, které kombinují koženku s úpletem a působí decentně a přitom sexy.

»Ze spolupráce s Tatianou Kováříkovou jsem byla hned od začátku nadšená, měla jsem možnost pro ni jít v minulosti módní přehlídku a věděla jsem, že je to velký profík. Navíc její tvorba je překrásná, vždy dokáže naprosto jednoduše podtrhnout ženskost. Když jsme se poprvé společně sešly a měly jsem vymyslet návrh hlavních šatů, v barvě, střihu a téměř i v materiálu jsme se hned shodly. Do látky, ze které jsou ušité, jsem se zamilovala na první pohled. Toaleta je překrásná, cítím se v ní naprosto skvěle a doufám, že budu v Londýně zdárně reprezentovat sebe i tvorbu paní Tatiany,« rozplývá se nad finálovými šaty Tereza.

Kromě klasické garderoby musí i Česká Miss World předvést na světové soutěži národní kostým. V posledních letech prakticky žádná kráska nenastupuje do soutěže s klasickým krojem a úkol vypořádat se s národními tradicemi tak, aby vynikla krása české soutěžící, padl opět na Marii Starou z manufaktury Rodná Hrouda.

»Pro Terezku jsme vytvořili šaty ŽIVA, inspirované slovanskou bohyní úrody a plodnosti. Šaty jsou vyrobené z přírodních materiálů, saténu, hedvábí a tvoří je bohatá sukně s jemným živůtkem. Celek podtrhuje věneček za sušených květin a plodů z našeho kraje. Pozornost na sebe strhující sukně ušitá z luxusního modrého saténu, s originálními bílými květinovými motivy z českého folkloru, obepíná pas a dává tak vyniknout štíhlé postavě Terezky,« komentuje model autorka Marie Stará, zakladatelka módní manufaktury Rodná Hrouda a dodává: »Speciálně pro tuto příležitost jsem vytvořila design látky s florálními motivy, inspirovanými českým folklorem.«

Vrchní část oděvu tvoří rafinovaný, poloprůsvitný, hedvábný živůtek, který ztělesňuje čistotu a jemnost, dokonale si rozumí s bohatě vyhlížející sukní a vyvažuje tak celkovou proporcionalitu těla. Celý model působí velmi tradičně, zároveň však díky půvabně vymodelovanému střihu a zvoleným barvám, mladistvě a sexy. Podtrhuje ženské křivky a snoubí se s přirozenou krásou Terezky. Věneček je vytvořený z různých druhů suchých květů z českých luk, luhů a hájů. Symbolizuje krásu, rozmanitost a úrodnost naší země.

Šperky na soutěž Tereze zapůjčila Olga Kopalová, majitelka ŠENÝR Bijoux, tradičního tvůrce korunek České Miss.

Foto: archiv České Miss/Herminapress
Obrázky ke článku
Tereza Skoumalová okouzlí Londýn španělskou krajkouTereza Skoumalová okouzlí Londýn španělskou krajkouTereza Skoumalová okouzlí Londýn španělskou krajkou
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid