AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
spolecnik_150_150

Tetování u žen zabírá na chlapy stále více! - Novinky ve světě erotiky

Tetování u žen zabírá na chlapy stále více!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Tetování u žen zabírá na chlapy stále více!
Tetování u žen zabírá na chlapy stále více!
14.06. 2010

Stále více mužů považuje za sexy tetování na ženském těle. Uvedlo to 74 procent mužů ve věku od 15 do 60 let. A když prý kérka putuje níže k pupíku, je to podle dotázaných úplně nejlepší!

Dříve bylo tetování spíše znakem mužnosti a ženy to imponovalo na chlapech. Když už byla tetovaná žena, docházelo k tomu spíše na serverch nabízejících erotická videa zdarma.

Dnes se ale situace změnila. Skoro by se dalo říci, že platí, že když si dívka odhalí tetované bříško, má zaručený úspěch u opačného pohlaví. Milé dámy, co s tím budete dělat...?

Obrázky ke článku
Tetování u žen zabírá na chlapy stále více!Tetování u žen zabírá na chlapy stále více!Tetování u žen zabírá na chlapy stále více!Tetování u žen zabírá na chlapy stále více!Tetování u žen zabírá na chlapy stále více!Tetování u žen zabírá na chlapy stále více!Tetování u žen zabírá na chlapy stále více!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid