AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
catering_150_150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
livechat150x150

Tip na jarní erotiku! - Novinky ve světě erotiky

Tip na jarní erotiku!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Tip na jarní erotiku!
Tip na jarní erotiku!
23.03. 2012
Nevíte, jak nejlépe oslavit jaro? Je to jasné jako facka! Vezměte manželku nebo partnerku pod nějaký rozkvetlý strom, ale nezůstaňte u polibku. Lépe řečeno - slibte dotyčné, že jí budete něžně líbat. Jen to, nic víc...
Když budou vaše polibky správně něžné (a nezapomeňte ani na ušní boltec, to většinou zabírá), začne vaše kráska brzy cítit vlhko v klíně a bude reagovat na vaše něžnosti. Brzy znejistí a řekne: Nech toho, co když sem někdo přijde...!
Na to musíte být připraven. Řekněte, že je to oslava jara a její krásy. Že takhle neuschne na duši, ale ani na těle. A nezapomeňte na pár komplimentů. Brzy to zabere. Přijme vaši hru a vy se pomilujete pod rozkvetlým stromem. Zcela nazí na veřejnosti. Bomba!
Ať se opře rukama o strom, a zezadu do ní vniknete. Brzy bude křičet slastí a zapomene na své předchozí intimní obavy. Něco tak krásného zažijete jen na jaře...!
Diskuze k článku  Tip na jarní erotiku!
diskuze
Reklama
catering_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid