AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
neon-club-_150x150

Tip na svatého Valentýna: jako dárek pořádná porce sexu! - Novinky ve světě erotiky

Tip na svatého Valentýna: jako dárek pořádná porce sexu!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Tip na svatého Valentýna: jako dárek pořádná porce sexu!
Tip na svatého Valentýna: jako dárek pořádná porce sexu!
08.02. 2010

Blíží se svatý Valentýn. Někteří zamilovaní se na něj těší, jiné ho odmítají. Každopádně je jasné, co můžete darovat svému partnerovi 14. února, ať už máte názor jakýkoli. Náš tip zní jednoduše: udělejte si večer pořádně žhavého sexu!

Svátek svatého Valentýna je pravděpodobně odvozen od svátku Luprecalia slaveném ve starověkém Římě. V předvečer tohoto dne byly do "urny lásky" vloženy lístečky se jmény mladých dívek. Každý mladý muž potom tahal lísteček a dívka, jejíž jméno si vytáhl, se měla stát jeho "miláčkem" v následujícím roce.

Legenda také říká, že tento den začal být známý jako Den svatého Valentýna až díky knězi Valentýnovi. Claudius II., vládce Říma, zakazoval svým vojákům, aby se ženili nebo jen zasnubovali. Bál se, že by chtěli zůstat doma u svých rodin a nešli do boje. Valentýn vzdoroval vládci a tajně oddával mladé páry. Byl zatčen a později popraven 14.února. Svátek Luprecalia splynul s oslavami mučednictví Svatého Valentýna a vznikl romantický svátek, který je nyní 14. února slaven.

Že už vás náš historický exkurz nudí k smrti? Inu, není divu. Tak už přestaňte číst a běžte se pomilovat s osobou, kterou máte právě po svém boku...

Štítky
valentýn
Obrázky ke článku
Tip na svatého Valentýna: jako dárek pořádná porce sexu!Tip na svatého Valentýna: jako dárek pořádná porce sexu!Tip na svatého Valentýna: jako dárek pořádná porce sexu!Tip na svatého Valentýna: jako dárek pořádná porce sexu!Tip na svatého Valentýna: jako dárek pořádná porce sexu!Tip na svatého Valentýna: jako dárek pořádná porce sexu!
diskuze
Reklama
club-161_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid