AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

Tip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sex - Novinky ve světě erotiky

Tip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexzpět

tisk TISK     email POSLAT
Tip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sex
Tip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sex
08.12. 2010
Nevíte, co dát svým bližním pod stromeček - a už vás unavuje věčně kupovat ponožky nebo kosmetiku? Máme pro vás tip jako dělaný pro milenecké nebo manželské páry!
Darujte sami sabe! Ano. Ideální je, když rozdáte všechny zbytečnosti, které jsou pečlivě zabalené pod stromečkem a pak začnete předstírat, že jste ještě na něco zapomněli a náhle jste si to uvědomili. Odejdete z obýváku jakoby hledat poslední dáreček, a mezitím se v ložnici svléknete a dáte si přes nahé tělo pár mašlí, případně nějakou ozdobu. Zapálíte svíčky a navodíte romantickou atmosféru - a pak už stačí jen zavolat partnera či partnerku, že nemůžete ten veledar přenést, jak je těžký (nebo cokoli podobného). Uvidíte, jaký úspěch budete slavit. A jaký skvělý sex si hned užijete. Takový dárek jen tak nikdo nedostal.
No a zároveň tím obdarujete nejen druhého, ale i sama sebe. A o to tady přece jde, ne...?
Obrázky ke článku
Tip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexTip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexTip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexTip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexTip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexTip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexTip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexTip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexTip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexTip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexTip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sexTip na vánoční dárek! Užijete si skvělý sex
diskuze
Reklama
livechat468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid