AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
queens_150_150

Tip na žhavý Silvestr: sex jak má být! - Novinky ve světě erotiky

Tip na žhavý Silvestr: sex jak má být!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Tip na žhavý Silvestr: sex jak má být!
Tip na žhavý Silvestr: sex jak má být!
28.12. 2011
Blíží se poslední den v roce. Než se nadějeme, je tu Silvestr, a s ním i další bouřlivé oslavy. My pro vás máme tip, jaký jste ještě nezažili: tři druhy silvestrovského sexu!

1. V taxíku. Zkuste si těsně před půlnocí stopnout taxík a vyrazit s ním, to už je jedno kam. A na zadním sedadle za zvuku rachejtlí zkusit ruční práce. Uvidíte, že takové vzrušení jste již dlouho nezažili, a taxikář v tom mumraji ani nic nepozná!

2. Venku u ohňostroje. Kupte si ten nejdražší ohňostroj, odpalte ho přesně o půlnoci, a v dostatečné vzdálenosti od něj (aby nedošlo k úrazu) ohněte svou milou o strom. Uvidíte, že zatímco její zadek budou osvětlovat různé barvičky, vy zažijete extázi snů!

3. Něco úplně jiného. Ano, co takhle vyrazit přímo bez partnerky do nějakého z podniků, které nabízíme na našem serveru? Stačí si vybrat a zažijete, co jste ještě nezažili. Inu, je to tak - dobrá rada na závěr...
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid