AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
catering_150_150

To bude pokoukáníčko! Herci a herečky v plavkách - Novinky ve světě erotiky

To bude pokoukáníčko! Herci a herečky v plavkáchzpět

tisk TISK     email POSLAT
To bude pokoukáníčko! Herci a herečky v plavkách
To bude pokoukáníčko! Herci a herečky v plavkách
20.06. 2012
V úterý 26. června od 10 hodin se na písečné pláži Beachclubu Ládví sejdou známí herci. Místo divadelních kostýmů se oblečou do plavek a divadelní skeče vystřídají volejbalové smeče. Nechte se překvapit, zda to bude více komedie, či sportovní tragédie.
Léto je tu a s ním i konec divadelní sezóny. Známí herci z pražských divadel se rozhodli oslavit začátek léta netradičně v plavkách a na písku. Do akce pod názvem Beachvolejbal Teatro Cup se kromě pořádajícího Divadla v Dlouhé přihlásilo také např. Studio Ypsilon, Divadlo v Celetné, Divadlo Na zábradlí, Činoherní klub nebo Divadlo Lampion z Kladna.
Divadelní turnaj Beachvolejbal Teatro Cup začne v úterý v 10 hodin dopoledne a potrvá do cca 16 hodin. Do Beachclubu se nejpohodlněji dostanete metrem C, pěšky je to od stanice Ládví cca 10 minut. Více informací na www.beachklubladvi.cz.
Pokud chcete podpořit vaše oblíbené herce a zhlédnout »dramatické« divadelní souboje na vlastní oči, můžete. Beachclub Ládví nabízí kromě špičkového sportovního areálu i příjemné zázemí s občerstvením, zónou pro ratolesti a dostatečný prostor pro fanoušky.
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid