AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
spolecnik_150_150

To je skandál! Místo zkoušek řádí na terase! - Novinky ve světě erotiky

To je skandál! Místo zkoušek řádí na terase!zpět

tisk TISK     email POSLAT
To je skandál! Místo zkoušek řádí na terase!
To je skandál! Místo zkoušek řádí na terase!
17.08. 2016
Při zkoušení muzikálu Mefisto to obvykle klape jako hodinky, díky řádu, který si umí Filip Renč nastavit. Všichni chodí včas, zúčastňují se všech zkoušek a pilně se učí. Tentokrát se ale na zkoušku nedostavili tři hlavní účinkující – představitel Mefista Jan Kříž, za roli Markétky Karolina Gudasová a veselá hospodská Giulieta Hanka Křížková.


Všichni se již připravovali na zkoušku, když v tom se zjistilo, že chybí tři z nejdůležitějších postav muzikálu. Filip Renč zbrunátněl a pověřil výkonného producenta, aby je našel. »Někdo je před zkouškou zahlédl, takže se musí pohybovat v prostorách divadla,« komentoval nastalou situaci Michal Mückstein, »přivedu je.«

Mezitím si trojice na střešní terase divadla Hybernia vychutnávala šampaňské k oslavě narozenin Karoliny a Hanky, kam je zavedl Jan Kříž, aby jim pogratuloval a předal květinu, jako pravý gentleman. »Jsem zvyklá slavit narozeniny komorněji, takže takhle je to pro mne ideální,« usmívá se Hanka Křížková. »Příští týden budu mít oslavu s nejbližšími přáteli a rodinou, a to mi bohatě stačí. Bujaré oslavy jsem už přenechala mladším,« dodala a podívala se na Karolinu. »Já už mám snad oslaveno. O víkendu jsem byla s rodinou, přáteli a hlavně přítelem. Od toho jsem dostala krásné dárky, ale co to bylo, si s dovolením nechám pro sebe,« začervenala se Karolina Gudasová a pokračuje, »dnes ještě půjdeme s některými kolegy z Mefista, a pak zase až příští rok,« žertuje Karolina.

Trojice si užívala teplé počasí, nádherný výhled a popíjela šampaňské a trochu se zapomněli, když v tom je z příjemné konverzace vyrušil Michal Mückstein. Přiběhl na terasu, upozornil je na situaci a nervózně poťukával na své hodinky, aby bylo zřejmé, že se mají okamžitě dostavit na zkoušku.

Vzhledem k situaci, že dámy měly narozeniny, jim tento prohřešek Filip Renč odpustil. »Předpokládám, že to neudělaly schválně, ale opravdu se zapomněly,« komentoval situaci Filip. Možná jim to neměl za zlé právě proto, že v srpnu sám slaví narozeniny. Kdo ví. Každopádně se situace uklidnila a začalo se zkoušet podle původního plánu s menším zpožděním. Koneckonců za necelé tři měsíce bude premiéra, tak je každá zkouška důležitá.

Foto: Muzikál Mefisto
Obrázky ke článku
To je skandál! Místo zkoušek řádí na terase!To je skandál! Místo zkoušek řádí na terase!To je skandál! Místo zkoušek řádí na terase!To je skandál! Místo zkoušek řádí na terase!To je skandál! Místo zkoušek řádí na terase!To je skandál! Místo zkoušek řádí na terase!
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid