AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
livechat150x150

Top 10 požadavků žen v ložnici na poslední chvíli - Novinky ve světě erotiky

Top 10 požadavků žen v ložnici na poslední chvílizpět

tisk TISK     email POSLAT
Top 10 požadavků žen v ložnici na poslední chvíli
Top 10 požadavků žen v ložnici na poslední chvíli
13.09. 2017
Požadavky na poslední chvíli od žen jsou ve chvílích vášně běžné, ale podle nedávné studie se od jedné zemi ke druhé liší. Ať už jde o taktiku oddalování, nebo o nesmyslné požadavky, Top 10 nejoblíbenějších požadavků žen v ložnici na poslední chvíli, byl odhalen.

Průzkum, který provedla Victoria Milan – internetová seznamka pro ženaté, vdané a zadané lidi, kteří chtějí mít mimomanželský vztah – se dotázal 12.104 aktivních mužských členů z 21 zemí na to, jaké jsou nejpopulárnějšími poslední žádosti žen, které si berou do postele.

Ženy ze Španělska a Irska to rády dělají ve tmě, přičemž muži z těchto zemí říkají, že poslední požadavek na vypnutí světla je nejoblíbenější věc, kterou před kouzelným okamžikem uslyší.

Švýcarské a rakouské dámy jsou známé jako dobrodružné a v ložnici aktivní, ale chtějí, aby tyto aktivity nikdo jiný, než oči partnera neviděl. Rakušané a Švýcaři říkají, že jejich ženy budou spokojené jen tehdy, pokud jsou záclony zatažené, jakmile se v peřinách začne schylovat k výbuchu vášně.

Norský a dánským ženám není cizí pozvat si do postele tajemného neznámého - ale jsou při vybírání milence na jednu noc zodpovědné. Muži z Norska a Dánska říkají, že v posledních chvílích skandinávské ženy s největší pravděpodobností zašeptají svou žádost o to, aby si jejich milenec nasadil kondom.

Ženy ze Spojených států a Austrálie jsou známé tím, že v ložnici rády překonávají hranice, a je rozumné, že jejich poslední žádost podle jejich milenců je, aby se před milováním osprchoval. A protože tyto ženy své muže dovedou pokoušet a slibovat jim, že jim ukáží místa, která ještě nikdy neviděli, pánové se hrnou pod sprchu velmi ochotně.

Čerstvý, svěží dech, je důležitý pro dámy z Maďarska a Itálie, které chtějí, aby jejich milenci voněli mátou, a nebojí se jim to říkat. Maďarské a italské dámy neváhají požádat svého muže, aby před vášnivým milováním zaběhl do koupelny, a zuby si vyčistil.

Romantika francouzštiny a portugalštiny není zapomenuta ani v posteli. Pokud už dojde k bodu, odkud není návratu, pánové mají to štěstí, že posledním požadavkem dam z těchto zemí je, aby pustili nějakou hudbu hudbu k vytvoření atmosféry.

Ženy z Polska a Belgie trvají na tom, aby muž měl hedvábně hladkou pokožku, a šeptají poslední požadavek předtím, než nakonec dovolí jejich milenci do nich vstoupit – chtějí dětský olej. Pánové z Polska a Belgie říkají, že představa toho, co by mohla všechno s olejem dělat, je opravdu přiměje k tomu, všeho nechat, a splnit tuto poslední žádost.

Ponožky a sex jdou dohromady asi jako okurky a zmrzlina - a nikdy by neměly být vidět v ložnici. Ženy z České republiky, Německa a Finska budou trvat na tom, že jejich milenec si svlékne ponožky předtím, než mu dopřejí svůj svatý grál. Ponožky v ložnici pro tyto dámy je jasná stopka.

Trochu holandské odvahy může zaručit dlouhou cestu, kdy ženy z Nizozemska plně vyjadřují své přání doslova a jihoafrické dámy se k nim přidávají na poslední drink. Muži z Nizozemska a Jižní Afriky říkají, že ženy, které si vezmou do postele, obvykle požádají o další sklenku vína nebo o něco silnějšího, než jim věnují svou bezmeznou důvěru.

Bez ohledu na to, jak rychle ženy z Velké Británie a Švédska s člověkem sklouznou do peřin, nemají zájem dělat to s oblečením, které je omezuje. Muži z těchto zemí říkají, že poslední požadavek švédských a britských žen je jednoduše svléknout se, čímž se myslí spíš strhat ze sebe oblečení, než předvádět pomalý striptýz.

Zakladatel a generální ředitel společnosti Victoria Milan, Sigurd Vedal, dává pár rad příležitostným milencům. »Pokud se vám podařilo dostat ji tak daleko, měli byste se splnit jakékoli přání na poslední chvíli, které má vaše milenka, abyste ji dostali přes cílovou rovinku. Zamítnutí jakékoliv žádosti od polonahé ženy ve vaší posteli je špatný nápad - je to její chvíle, a pokud nebude spokojena, nebude mít žádný problém vstát a odejít. Buďte připraveni na více než jednu poslední žádost, ale naplňte je, jakmile požádá, jinak se může stát, že z vášnivé noci nakonec nebude nic. Platí trochu pozměněné staré přísloví: hodní kluci vyhrávají,« řekl Vedal.

Tento průzkum byl proveden ve 21 zemích: Švédsko, Austrálie, Portugalsko, Rakousko, Dánsko, Belgie, Finsko, Španělsko, Norsko, Polsko, Francie, Itálie, Maďarsko, Spojené státy, Nizozemsko, Německo, Velká Británie, Irsko, Česká republika, Švýcarsko a Jižní Afrika.

Victoria Milan je světovou jedničkou mezi diskrétními sociálními sítěmi pro zadané, vdané a ženaté, co si chtějí začít tajný románek. Službu spustil v roce 2010 výkonný ředitel Sigurd Vedal a dnes patří k nejrychleji rostoucím sociálním sítím svého druhu. Působí ve více než 33 zemích světa a sdružuje před 5 milionů uživatelů.
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid