AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
livechat150x150

Topmodelka Bar Refaeli opět ukázala své dokonalé křivky - Novinky ve světě erotiky

Topmodelka Bar Refaeli opět ukázala své dokonalé křivkyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Topmodelka Bar Refaeli opět ukázala své dokonalé křivky
Topmodelka Bar Refaeli opět ukázala své dokonalé křivky
27.01. 2010

Izraelská topmodelka Bar Refaeli se loni rozešla s holywoodským hercem Leonardem DiCapriem. Důvod? Aby se mohla víc soustředit na práci. A zatím to přináší efekt: dostává jednu lukrativnější nabídku za druhou.

Nejnověji nafotila jedna z nejžádanějších a nejvyhledávanějších modelek světa snímky v sexy prádélku v rámci reklamní kampaně na spodní prádélko Bonita De Mas. A vypadá ještě mnohem víc k sežrání než loni, kdy zářila v prestižním magazínu Sports Illustrated.

A jak to hodlá dále řešit se sexem? Vypadá to, že jednoduše. Proslýchá se, že se s Leonardem DiCapriem dali znova dohromady. Jestli jen pro potěchu těla, nebo i duše a srdce, to se ukáže v dalších dnech a týdnech...

Obrázky ke článku
Topmodelka Bar Refaeli opět ukázala své dokonalé křivkyTopmodelka Bar Refaeli opět ukázala své dokonalé křivkyTopmodelka Bar Refaeli opět ukázala své dokonalé křivkyTopmodelka Bar Refaeli opět ukázala své dokonalé křivkyTopmodelka Bar Refaeli opět ukázala své dokonalé křivky
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid