AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
livechat150x150

Trasnparentní móda od A do Z - Novinky ve světě erotiky

Trasnparentní móda od A do Zzpět

tisk TISK     email POSLAT
Trasnparentní móda od A do Z
Trasnparentní móda od A do Z
25.09. 2013
Bio nemusí znamenat jen produkty z lůna přírody bez chemických přísad. Podle belgického návrháře Bruna Pieterse by mělo jít o něco víc. Zvláště týká-li se to věcí přímo na těle. Proto vytvořil »transparentní módu od A až do Z«, vyhovující jak požadavkům na respektování životního prostředí, tak sociálním nárokům. Jeho hlavní devízou je transparentnost vzniku a výroby bez dětské práce, nebo otročiny ve třetím světe.

»Spotřebitelé mohou všechno změnit,« hlásá návrhář. Jeho značka Honest By, která je zároveň průkopnicí svého druhu ve vysoké krejčovině, od svého založení v loňském roce odhaluje tajemství celého procesu výroby oděvů. Jediným kliknutím na oděv nabízený v jeho internetovém obchodě si potenciální kupec může ověřit, odkud pochází materiál, kde byl oděv vyroben a za jakou cenu, uvádí Pieters. Vyrábí ale pouze v malých sériích, čemuž odpovídá i cena. A tak se zvědavý kupec u hedvábné tuniky dozví, že včetně materiálu, nití a knoflíků je základní cena 69,14 eur (1780 Kč), konečná po započtení marže stylisty je 225,87 eur (5820 Kč).

Diskuze k článku  Trasnparentní móda od A do Z
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid