AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Dita

Chceš zaučit zajíčku a ukázat jak chutná pravý sex? Tak to jsi tady správně, jen já ti poradím jak na věc a pokud budeš se mnou spokojený, můžeme to vyzkoušet společně.

Reklama
hostes_150_150

Třetina párů přeruší sex, když zvoní telefon! - Novinky ve světě erotiky

Třetina párů přeruší sex, když zvoní telefon!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Třetina párů přeruší sex, když zvoní telefon!
Třetina párů přeruší sex, když zvoní telefon!
16.03. 2015
Stalo se vám někdy, že jste si užívali těch nejpříjemnějších postelových zážitků, a najednou vám zazvonil mobil? K vzteku. Ano, zajisté. Ale otázka zní jinak: zvedli jste to, nebo jste nechali přístroj vyzvánět?

Možná se vám zdá tato otázka zbytečná, přece nepřestanete v tom nejlepším, že…? Jenže, pozor - podle průzkumu Durhamského Centra pro sex, Gender a sexualitu financovaného firmou Durex zhruba dvě pětiny lidí někdy odložily sex kvůli chytrým telefonům či tabletům, nebo naopak sexuální aktivitu uspíšily, aby mohly jít zase odpovídat na zprávy. Celá třetina zpovídaných párů se přiznala k tomu, že přerušila sex kvůli tomu, aby mohla vzít telefon. Divné? Pak to doplníme ještě dvěma zajímavými údaji z průzkumu. Vězte, že přibližně dvě třetiny respondentů přiznaly, že někomu poslaly SMS se sexuálním podtextem, více než třetina někdy dokonce i erotickou fotografii.
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid