AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

Trocha alkoholu v těhotenství neškodí - Novinky ve světě erotiky

Trocha alkoholu v těhotenství neškodízpět

tisk TISK     email POSLAT
Trocha alkoholu v těhotenství neškodí
Trocha alkoholu v těhotenství neškodí
28.06. 2013
Mnoho budoucích maminek s těžkým srdcem řeší, mohou-li si dát sklenku vína, a neublíží-li přitom svému miminku. Nyní je klinickou studií prokázáno, že opravdu mírná konzumace alkoholu v těhotenství na škodu není. Ba naopak může podpořit zdravý vývoj motoriky dětí.

List The Guardian zveřejnil novou britskou studii, která vychází z motorických testů zhruba 7000 dětí ve věku deseti let. A podle výsledků je jasné, že děti, jejichž matky si během těhotenství dopřávaly denně skleničku vína, případně ekvivalent tohoto množství, dosáhly během motorického vyšetření stejných a mnohdy i lepších výsledků než jejich vrstevníci, jejichž matky v jiném stavu zcela abstinovaly.
Studie rovněž ukázala, že míru pití značně ovlivnil sociální původ. Matky ze zámožnějších kruhů a ženy s vyšším vzděláním zpravidla patřily k umírněným, naopak ty z dělnických rodin buď během těhotenství zcela abstinovaly, nebo pily přes míru.

Záznamy o alkoholových návycích matek pocházejí z doby jejich těhotenství a po porodu. Ty ženy, které se doznaly ke třem až sedmi sklenkám alkoholu týdně, statistika považuje za mírné konzumentky alkoholu. Podle Johna Macleoda z Bristolské univerzity, který stál v čele studie, ve výzkumu nebylo mnoho žen, které by bylo možné označit za těžké pijáky. Zcela abstinovalo 70 procent matek, zhruba 25 procent žen v době těhotenství mírně pilo a necelých pět procent si dopřávalo více než sedm sklenek týdně. Z této poslední kategorie bylo možné označit každou sedmou ženu za nadměrného pijáka.

Z toho vyplývá, že většina maminek se s těhotenstvím opravdu snaží chovat se zodpovědně. Na druhou stranu také vyplývá to, že každý extrém, ať nezodpovědnost, nebo i přehnaná odpovědnost, nejsou tou nejlepší cestou.
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid