AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Aneta

Pojď mi to udělat do všech dírek a vůbec se se mnou nemazli. Ráda si nechám od tebe diktovat pravidla.

Reklama
sweet-paradise_150x150

Tukožravé prádlo pomáhá hubnout! - Novinky ve světě erotiky

Tukožravé prádlo pomáhá hubnout!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Tukožravé prádlo pomáhá hubnout!
Tukožravé prádlo pomáhá hubnout!
02.09. 2011
Snažíte se za každou cenu shodit přebytečné kilogramy - a stále se vám to ne a ne podařit? Pak vězte, že existují i jiné cesty než jsou zázračné pilulky, posilovací stroje nebo drastické diety. Nový způsob, jak bojovat s nadměrným tukem, vynalezli v Japonsku a dá se říci, že je to nejpohodlnější hubnoucí procedura světové historie. Jedná se o »tukožravé« spodní prádlo.
Ano, čtete správně. MXO spodní prádlo tvaruje postavu a pomáhá odbourávat tuky na rizikových místech jen při pouhém nošení. Navíc působí nesmírně esteticky, takže zároveň plní funkci pohodlného doplňku.
Výrobce uvádí, že prádlo pomůže spálit stovky kilojoulů za týden. Ano, určitě jste už na taková tvrzení hákliví a máte se před nimi na pozoru, jelikož klamavé reklamy jsme si v posledních letech užili do sytosti. Jenže MXO spodní prádlo zabralo na tisícovky Japonců, kteří si novinku náležitě oblíbili.
A v čem tkví ta věda? Prádlo neobsahuje žádné elastické materiály, čímž nutí svaly k práci navíc. Umělá pryskyřice, kterou je prádlo potištěno a která se stala klíčem technologie naprosté nepružnosti, podporuje zapojení klíčových svalových partií. Ty musejí při normální chůzi být zapojeny několikanásobně více, aby vyvážily napětí ve spodním prádle. Tím dochází ke spalování většího množství energie a k úbytku tuku zejména v problematické oblasti kolem boků.
Že vás novinka zaujala? Pak vás musíme jedním dechem rázem zklamat. Spodní prádlo je totiž prozatím k dostání jen v Japonsku…
Obrázky ke článku
Tukožravé prádlo pomáhá hubnout!Tukožravé prádlo pomáhá hubnout!Tukožravé prádlo pomáhá hubnout!Tukožravé prádlo pomáhá hubnout!Tukožravé prádlo pomáhá hubnout!Tukožravé prádlo pomáhá hubnout!
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid