AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
followme150x150

Tuzemského Muže roku ocenil i Muž planety - Novinky ve světě erotiky

Tuzemského Muže roku ocenil i Muž planetyzpět

tisk TISK     email POSLAT
Tuzemského Muže roku ocenil i Muž planety
Tuzemského Muže roku ocenil i Muž planety
07.09. 2011
Konec srpna byl v Náchodě ve znamení čtrnáctého ročníku celorepublikové akce Den dobrých skutků, jehož mediálně nejsledovanějším bonbonkem byla volba českého i slovenského Muže roku. Možná tomu nebudete věřit, ale pánská protiváha k prestižní České Miss proběhla již podvanácté!
Dvanáct finalistů z celé České republiky a Slovenské republiky v Náchodě soupeřilo v disciplínách, jako je představení, promenáda v luxusním spodním prádle Diesel či módní přehlídka extravagantního modelu Hany Sedláčkové či volná disciplína. Poté porota vyhlásila dva superfinalisty z ČR a dva ze Slovenské republiky.
V letošní hvězdné porotě zasedli mj. Vlaďka Erbová, Michaela Dolinová, Andrea Kloboučková, Hana Gregorová, Inna Puhajková, Dominika Mesárošová, Kateřina Kristelová, Jana Šulcová, Jana Bobošíková či Tomáš Magnusek.
Na finálový večer přiletěl do České republiky také Mister International Ryan Terry. »Muž planety« řekl, že finále v České republice je na vysoké úrovni. »Lítám po celém světě, ale musím uznat, že zde toto finále bylo jedno z nejlepších, které jsem viděl,« rozplýval se úřadující nejkrásnější muž zeměkoule.
Během večera vystoupili Ondřej Ruml, Michaela Nosková, Marek Ztracený, Debbie, Peter Cmorík, DeFuckTo, Zuzana Stirská a Gospel Time. S rolí moderátorek se skvěle popasovali Eva Decastelo a Veronika Nová. »Byla jsem dosti nervózní, bylo to mé první moderování,« přiznala nicméně Veronika Nová.
Poradila si ale skvěle – stejně jako všichni soutěžící, mezi nimiž zaujal nejvíce čtyřiadvacetiletý Martin Gardavský z Mořiny na Karlštejnsku. Student Vysoké školy zemědelské v Suchdole, který pracuje také jako průvodce a - dámy pozor - je nezadaný (!), si při volné disciplíně vybral reklamu na deodorant. Jeho parodie rozesmála publikum až k pláči!
Slovenským Mužem roku se pak stal 21letý prešovský rodák Jakub Lorencovič, který si rovněž připravil vtipnou scénku, ovšem tentokrát se zpěvem. »Jsem s vítězi velmi spokojen, letošní ročník byl kvalitní,« řekl pořadatel akce David Novotný, který v průběhu dvoudenní akce naplněné dobrými skutky vybral 124 121 Kč a tyto peníze rozdělil ve finanční a materiální podobě mj. pro Stacionář Nona v Novém Městě nad Metují, Ústav sociální péče v České Skalici či Speciální pedagogické centrum.


Obrázky ke článku
Tuzemského Muže roku ocenil i Muž planetyTuzemského Muže roku ocenil i Muž planetyTuzemského Muže roku ocenil i Muž planetyTuzemského Muže roku ocenil i Muž planetyTuzemského Muže roku ocenil i Muž planetyTuzemského Muže roku ocenil i Muž planetyTuzemského Muže roku ocenil i Muž planetyTuzemského Muže roku ocenil i Muž planetyTuzemského Muže roku ocenil i Muž planety
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid