AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
hostes_150_150

Tváře televize Prima potěšily Terezu Maxovou - Novinky ve světě erotiky

Tváře televize Prima potěšily Terezu Maxovouzpět

tisk TISK     email POSLAT
Tváře televize Prima potěšily Terezu Maxovou
Tváře televize Prima potěšily Terezu Maxovou
01.06. 2016
Herci a moderátoři z pořadů televize Prima ve spolupráci s Nadací Terezy Maxové dětem a časopisem Primáček udělali radost dětem z azylových domů. Na Mezinárodní den dětí je i jejich maminky pozvali do pražské zoo a přinesli jim spoustu dárků.
Martin Dejdar, Petr Vágner, Jakub Kohák, Gábina Kratochvílová a Bára Kozáková nejdřív rozdali dárkové tašky a pak se dětem neúnavně podepisovali, pózovali při focení a s maminkami si povídali.


»Je smutné, že jsou u nás děti, pro něž jsou azylové domy zapotřebí. Na druhou stranu zaplaťpánbůh, že tyto domy existují, ve spoustě zemí nejsou a děti pak žijí na ulicích nebo v rodinách v hrozných podmínkách. Jsem rád, že jsme mohli dětem alespoň trochu zpříjemnit jejich svátek. My jsme Mezinárodní den dětí s rodiči nijak zvlášť neslavili, jako kluk jsem v tomto období vždycky spíš řešil to, že se blíží vysvědčení a občas jsem měl docela nervy z toho, jaké bude,« zavzpomínal na své dětství Martin Dejdar.

Moderátorka Zpráv TV Prima Gabriela Kratochvílová byla z množství dětí, které se sešly, nadšená, a netajila se tím, že by se nebránila mít už vlastního potomka. »Jako malá si připadám docela často. Mám v sobě hodně z dítěte a ráda se pro něco až dětinsky nadchnu,« vysvětlovala.

Jakuba Koháka, který byl pravidelným účastníkem pořadu Kdo je kdo?, děti doslova obléhaly. Na otázku, kdy si připadá jako dítě, odpověděl přesně ve svém stylu. »Jsou takové okamžiky v životě lidském, že to ani neodhadnete. To může být semotámhle, tuhletohle, jak to vyjde. A vychází to vlastně každý den, protože trošičku toho dětského v každém z nás stále přebývá. A tak to má být,« shrnul.

Petr Vágner se nejvíc cítí být dítětem, když si hraje a blbne s vlastními dětmi. »Nebo taky na jevišti. Když v Divadle Radka Brzobohatého zkoušíme novou hru a člověk tu novou figuru teprve hledá, pohrává si s ní, což bylo třeba při zkoušení Cyrana, ale i v představení Tančírna, kde ztvárňuju několik hodně odlišných postav,« řekl.

Bára Kozáková přijela i se svou tříměsíční dcerou Amálkou. »Teď když jsem se sama stala mámou, do dětských let se vracím, protože se znovu učím dětská říkadla, přijdou na řadu i pohádky. Jako malé jsme Mezinárodní dny dětí slavívaly, organizovali je pro nás rodiče a byly plné her a soutěží, bývala to moc hezká odpoledne,« vzpomínala moderátorka.

Kdy si připadá jako malá holka sama patronka nadace Tereza Maxová? »Když mám vedle sebe maminku, která má pořád tendence mi radit, jak vychovávat děti nebo jak vařit. Vždycky se tomu směju, my spolu máme úžasný vztah, ona mi moc pomáhá s hlídáním dětí a dalšími věcmi. A jako dítě si připadám i ve chvílích, kdy blbnu se svými dětmi. Třeba na pouti, když vyrazíme se synem na horskou dráhu, v tu chvíli se vracím zpátky do dětských let. Dnešní den byl pro maminky a děti z azylových domů relax a odpočinek. Děti si odpoledne krásně užily a maminky doufám alespoň na chvíli zapomněly na své starosti. Jejich problémy to nevyřeší, ale takový den jim udělá radost. A ta je taky důležitá k životu,« řekla Tereza Maxová.

Maminky s dětmi, které se dětského dne v zoo zúčastnily, jsou součástí projektu MADE BY, který realizuje Nadace Terezy Maxové dětem a Citi Foundation ve spolupráci se spolkem Otevřená budoucnost. Tento projekt, do nějž se zapojilo pět azylových domů, dává matkám šanci opět se postavit na vlastní nohy. Umožňuje jim vzdělání v oblasti finanční gramotnosti a pomáhá jim také zvýšit šance na uplatnění se na trhu práce.

Foto: FTV Prima
Obrázky ke článku
Tváře televize Prima potěšily Terezu MaxovouTváře televize Prima potěšily Terezu MaxovouTváře televize Prima potěšily Terezu MaxovouTváře televize Prima potěšily Terezu MaxovouTváře televize Prima potěšily Terezu MaxovouTváře televize Prima potěšily Terezu Maxovou
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid