AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
followme150x150

Ukradli mi spermie, tvrdí otec - Novinky ve světě erotiky

Ukradli mi spermie, tvrdí oteczpět

tisk TISK     email POSLAT
Ukradli mi spermie, tvrdí otec
Ukradli mi spermie, tvrdí otec
04.03. 2013
Jak si pořídit dítě bez souhlasu otce? To prý vymyslela jistá Američanka, která otěhotněla pomocí umělého oplodnění. Jenže sperma, které klinika použila, prý žena získala bez souhlasu otce. Proto rozhořčený muž nyní žaluje kliniku za spoluúčast.

Kuriózní žalobu na texaskou kliniku podal Layne Hardin z amerického státu Louisiana. Viní ji z účasti na krádeži jeho spermií a z oplodnění jeho bývalé přítelkyně.

Z tohoto »spiknutí« se narodilo dítě, jemuž jsou nyní dva roky. To by nebyl zas až takový problém. Jenže Hardin na něj musí platit výživné, a to i přes to, že žádné dítě nechtěl a na umělém oplodnění se vědomě nepodílel, napsal zpravodajský server BBC News.

Muž proto nyní podal žalobu na kliniku Texas Andrology Services, která podle něj předala nádobku se spermatem jeho expřítelkyni Toby Devallové, aniž s tím on souhlasil. »Chtěl jsem zvracet, brečet, omdlít, když jsem to zjistil,« svěřil se Hardin místní televizi.

Podle Hardinova obhájce se Devallová ke spermatu dostala podvodem, a pak se nechala oplodnit. Klinika případ nekomentovala.
Diskuze k článku  Ukradli mi spermie, tvrdí otec
diskuze
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid