AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
spolecnik_150_150

Umělá vagína Fleshlight - Novinky ve světě erotiky

Umělá vagína Fleshlightzpět

tisk TISK     email POSLAT
Umělá vagína Fleshlight
Umělá vagína Fleshlight
15.03. 2013

Doba, kdy umělá vagína vypadala, jako kus obyčejné gumy je nenávratně pryč. Dnes jsou umělé vagíny vytvářeny tak, aby pocit z masturbace byl co nejreálnější. Jedničkou na trhu se tak stala Americká firma s Fleshlight vyrábějící především erotické pomůcky pro muže. Fleshlight je umělá vagína vyrobená z materiálu Real Skin, ten velmi věrohodně imituje skutečnou lidskou pokožku. Na vrchní straně se nachází uzávěr, kterým lze regulovat podtlak uvnitř mastrubátoru. Sami si tak určité intenzitu sání, které je při používání vytvářeno. Fleshlight nabízí jak klasický odlitek vagíny, tak odlitky skutečných slavných pornohereček jako je Jesse Jane, Jenna Haze, Tori Black, Asa Akira, Riley Steele a další… V nabídce jsou také velmi těsné análky. Díky kvalitnímu materiálu vydrží vložka až 2000 použití. Vložku lze snadno z „baterky“ vyjmout a hygienicky umýt.

V roce 2012 vydal Fleshlight novinku Vstroker, která umožňuje virtuální sex. Po nasazení Vstrokeru na Fleshlight si vyberete na PC slečnu, kterou budete uspokojovat. Na obrazovce se Vám objeví slečna, která je na Vás připravena a při používání pak vidíte, jak ji souložíte. Intenzitu soulože a tím i sténání slečny záleží pouze na tom, jak rychle masturbujete. Z Vstrokeru se stal absolutní bestseller.

Diskuze k článku  Umělá vagína Fleshlight
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid