AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Petra

Tak kam se mi vystříkáš? Máš to raději do pusinky nebo to celé naboucháš do mě? Udělej mi to podle libosti, nejsem proti.

Reklama
neon-club-_150x150

Úspěch české Miss Earth ve Vídni - Novinky ve světě erotiky

Úspěch české Miss Earth ve Vídnizpět

tisk TISK     email POSLAT
Úspěch české Miss Earth ve Vídni
Úspěch české Miss Earth ve Vídni
15.12. 2015
Ve Vídni se uskutečnilo finále 15. ročníku soutěže Miss Earth 2015. O korunku bojovalo ve vídeňské Marx Halle 87 dívek z celého světa. Českou republiku reprezentovala držitelka titulu Česká Miss Earth 2015 Karolína Mališová, která se dostala do první šestnáctky! Celá soutěž se nesla v duchu hesla: »Beauty for Cause«.

Vítězkou letošního ročníku se stala Angelia Ongová z Filipín, přesto naše finalistka neodjela s prázdnou. Porotu i diváky zaujala svým přirozeným vystupováním. Karolína se umístila v top 16 a dostala se tím do semifinále soutěže. Šaty pro Karolínu připravily renomované české návrhářky Jaroslava a Dominika Sedláčkovy. Pro galavečer jí připravily sytě růžové šaty s bohatou sukní a rozsáhlou ručně vyráběnou květinovou aplikací z 50 metrů šifonu a tylu. Dále ji na soutěž vybavily desíti společenskými šaty, například rudými večerními šaty z hedvábného šifonu nebo variabilním elegantním kostýmkem z bílého vlněného flanelu. Čisté a jemné bílé se držela i tvůrkyně národního kostýmu, Marie Stará z módní manufktury Rodná Hrouda. Šaty z průsvitné látky s mnoha okvětními lístky v odstínech růžové, modré a zelené představovaly Vesnu, slovanskou bohyni mládí, lásky a jara.

»Soutěž mi dala spoustu zážitků a energie, a to přesto, že byla poměrně náročná. Například úvodní choreografii jsme nacvičovaly několik dní, ale rozhodně stála za tu dřinu!« vysvětluje Karolína. »Úžasné bylo, když jsme stavěly bio sněhuláka a účastnily se mnoha akcí za účelem popořit životní prostředí,« popisuje.

Finále soutěže zakončené galavečerem probíhalo už od 18. listopadu. Dívky čekala řada ekologických aktivit, charitativní projekty, ale i příprava na samotné slavnostní zakončení letošního ročníku.

Celá soutěž Miss Earth se drží pěti základních hodnot: přehodnoť, omez, použij znovu, recykluj a respektuj. Tomu odpovídalo i zadání pro národní kostým, který byl částečně ušitý z recyklovaných materiálů, či úkol vytvořit video s ekologickou tématikou.

Ředitelka soutěže Česká Miss, Marcela Krplová, je s reprezentací na Miss Earth spokojená: »Karolína Českou republiku reprezentovala výborně a dostat se do top 16 je skvělý výsledek. Mezi dívkami se rozhodně neztratila, přestože konkurence byla velká. Po celou dobu jsem ji sledovala a chci jí za celý tým poděkovat a především pogratulovat. Zároveň bych chtěla poděkovat i tvůrkyním krásných šatů a Olze Kopalové za šperky z kolekce ŠENÝR Bijoux.«

První českou dívkou s titulem Miss Earth byla Tereza Fajksová, která v soutěži zvítězila v roce 2012. V loňském roce si korunku odnesla Jamie Herrell z Filipín.

Foto: ceskamiss.cz
Obrázky ke článku
Úspěch české Miss Earth ve VídniÚspěch české Miss Earth ve Vídni
diskuze
Reklama
hostes_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid