AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Dana

Miluji, když mi ho tam vráží dva chlapi najednou. Dokážu se u toho udělat několikrát za sebou. Už jen to, když na to myslím, mě to přivádí k šílenství…… Chceš si mě poslechnout?

Reklama
spolecnik_150_150

Užívejte si sexu v rybnících či na jezerech - Novinky ve světě erotiky

Užívejte si sexu v rybnících či na jezerechzpět

tisk TISK     email POSLAT
Užívejte si sexu v rybnících či na jezerech
Užívejte si sexu v rybnících či na jezerech
21.07. 2014
Horké dni přímo vybízejí k nějakému tomu pěknému sexíku na koupališti. Že se to těžko provádí, když vás každý vidí? Máme proto recept!

Zkuste se vykašlat na koupaliště, v nichž je hlava na hlavě a noha na noze. Vydejte se někam k rybníku nebo k jezeru. Ani tam určitě nenajdete místečko, kam lidská noha dosud nevkročila - jak se tak říkává - zato však voda není tak průsvitná, takže když se budete milovat ve vodě (a věřte nebo ne, je to úžasně vzrušující!), nikdo nic nespatří, ale vědomí toho, že jste venku, vás nabudí ještě více.

Zjistěte si ale aktuální stav znečistění toku nebo vodní plochy na hygienické stanici, jinak byste se mohli dostat do problémů. Většinou jsou ale všechny vody u nás ještě stále v pohodě, takže vřele do užívání si! Stačí dát ženiny plavky (a vlastně i mužovy) trochu na stranu, a můžete »to« dělat kdekoli, lhostejno, zda jde o rybník Svět či pískovnu v Ovčárech...
diskuze
Reklama
followme468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid