AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
livechat150x150

V Číně frčí sex na jednu noc! - Novinky ve světě erotiky

V Číně frčí sex na jednu noc!zpět

tisk TISK     email POSLAT
V Číně frčí sex na jednu noc!
V Číně frčí sex na jednu noc!
11.07. 2014
Čína platí za nejrychleji se rozvíjející ekonomiky na světě, ale ruku v ruce s tím jdou i jiné strasti. Ta jedna je elektronická a nese název Momo.

Je to aplikace, kterou si tamní obyvatelé stahují do svých chytrých telefonů s jediným cílem: seznámit se s co největším počtem partnerů či partnerek a mít s nimi nezávazný sex!

V zemi se 700 miliony uživatelů chytrých telefonů a tabletů se mobilní sektor stal líhní inovativních nápadů začínajících firem. Sociální síť Momo vznikla v roce 2011 a zažila růst jako podobné produkty čínských technologických gigantů, jako je například WeChat společnosti Tencent. V srpnu 2012 měla aplikace Momo deset milionů uživatelů. Do letošního února už to bylo 100 milionů, což je dvojnásobek, než má například newyorská síť Foursquare.

Stáhnout si Momo je zdarma; na základě místa pobytu umožňuje uživatelům komunikovat v chatu jeden s jedním nebo ve skupině. Krom toho nabízí i řadu dalších služeb, jako jsou online hry či místní zájmová fóra. Nicméně reputaci si získal především jako nástroj ke smluvení sexu na jednu noc...
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid