AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
hostes_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
followme150x150

V Japonsku se pořádají svatební obřady bez ženicha - Novinky ve světě erotiky

V Japonsku se pořádají svatební obřady bez ženichazpět

tisk TISK     email POSLAT
V Japonsku se pořádají svatební obřady bez ženicha
V Japonsku se pořádají svatební obřady bez ženicha
02.01. 2015
Minulý rok byl v mnoha ohledech kuriozní. Například v japonském městě Kjóto začala cestovní agentura organizovat svatební obřady, na kterých chybí ženich.

Dvoudenní »sólo-svatby« jsou určené pro samotné ženy, které si mohou vybrat své speciální šaty a kytici, nechat si upravit slavnostní účes, svézt se limuzínou, užít si pobyt v hotelovém pokoji a nechat si nafotit památeční fotoalbum, napsala tisková agentura Kjódó.

»Tenhle svatební balíček mi zvedl sebevědomí. Byl to výjimečný zážitek,« svěřila se novinářům Tomoe Sawanová, jedna z prvních, které si sólo-svatbu vyzkoušely. Nová služba začala fungovat od letošního května a roli nevěsty bez ženicha si zatím vyzkoušelo asi 30 žen.

Inu, docela dobrý nápad na zaplnění díry na trhu. Teď jen, jestli to není diskriminace, protože sólo-muži si zatím nic takového dopřát nemohou...
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid