AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
neon-club-_150x150

V Líbeznicích čarovaly modelky. A volila se Miss! - Novinky ve světě erotiky

V Líbeznicích čarovaly modelky. A volila se Miss!zpět

tisk TISK     email POSLAT
V Líbeznicích čarovaly modelky. A volila se Miss!
V Líbeznicích čarovaly modelky. A volila se Miss!
09.04. 2014
Přední kouzelníci z devíti zemí světa se sjeli do Divadla kouzel Pavla Kožíška v Líbeznicích u Prahy. Konal se zde již 11. ročník mezinárodního festivalu moderní magie Velká cena Divadla kouzel 2014. Kouzelnické umění poměřili ve čtyřech veřejnosti přístupných představeních přední čeští a zahraniční mágové. Soutěžilo se v kategoriích jako manipulace, všeobecná magie, iluze a mikromagie.

Svoje dovednosti na festivalu předvedli ve dvou juniorských kategoriích nejmenší kouzelníci. Hlavní kouzelnickou hvězdou festivalu byl přední korejský iluzionista, držitel několika prestižních světových ocenění, Lee Ji Min. Hlavní cenu Grand Prix získal ostravský kouzelník Stanislav Saldak.
Cenu Miss magie si odvezla kouzelnice a finalistka České Miss 2011 Adéla Svobodová. Cenu jí předával Zdeněk Izer, který také na jevišti ukázal zábavnou verzi scelení přestřiženého provazu. Populární bavič přišel na galashow kouzel s manželkou a dcerou a byl evidentně v dobrém rozmaru. Premiéra jeho nového pořadu Furtluftdurch tour se zpěvačkou Šárkou Vaňkovou měla mimořádný úspěch. »Zdeněk vždy zkouší u nás v divadle, protože bydlí kousek a potom tady odehraje premiéru. Lístky na jeho show zmizely jako mávnutím kouzelného proutku a měl dvakrát vyprodané divadlo,« pochvaluje si Pavel Kožíšek.

Děti do kouzelnického divadla vyvedla mj. moderátorka Jana Adamcová. »Jasmínka a Daník jsou u Pavla v divadle častými hosty. Doma si pak vždy s nimi musím hrát na kouzelníky. Daník dokonce před časem prohlásil, že by chtěl Pavla jako tatínka. Pavel potom Daníka prosil na kolenou, aby to hlavně doma neříkal před Jirkou, že už si jinak v televizi neškrtne,« směje se sympatická moderátorka. Tak snad se to zatím režisér Jiří Adamec nedozvěděl.
Ani v divadle to nemá Pavel Kožíšek poslední dobou jisté.

Na pozici principála divadla si už brousí zuby jeho desetiletý syn Matyáš. »Na kouzelnickém táboře se naučil několik kouzel a suše mě oznámil, že to vezme v divadle za mě. Už si dal na facebook do kolonky zaměstnání zástupce šéfa Divadla kouzel.«

Zpěvák Jakub Smolík se nechal natolik unést kouzelnickou atmosférou, že se také v divadle naučil několik jednoduchých kouzel. Zpěvákovu dceru Petrušku zaujalo zmizení kouzelnické hůlky a roční syn Jakub nadšeně tleskal, když mu tatínek objevil za uchem minci. Galashow magie si nenechali ujít příznivci kouzel zpěvačka Heidi Janků, MUDr. Radim Uzel, MUDr. Jan Cimický a moderátor Jan Rosák. Všichni si také v divadelním salónku sáhli na kouzelnickou hůlku, která plní tajná přání.

Foto: archiv Divadla kouzel
Obrázky ke článku
V Líbeznicích čarovaly modelky. A volila se Miss!V Líbeznicích čarovaly modelky. A volila se Miss!V Líbeznicích čarovaly modelky. A volila se Miss!V Líbeznicích čarovaly modelky. A volila se Miss!V Líbeznicích čarovaly modelky. A volila se Miss!V Líbeznicích čarovaly modelky. A volila se Miss!
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid