AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
followme150x150

V manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney Cox - Novinky ve světě erotiky

V manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney Coxzpět

tisk TISK     email POSLAT
V manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney Cox
V manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney Cox
12.01. 2010

Domníváte se, že světoznámé celebrity se oddávají sexu spontánně a kdy je napadne, protože na večírcích bývají posilněné alkoholem a mají i více možností a času k nespoutaným hrátkám? Inu, je to možné. Ale jsou i výjimky.

Představitelka Moniky ze seriálu Přátelé Courteney Cox provozuje sex zásadně podle harmonogramu. S manželem Davidem Arquettem to tak naplánovali a souloží pravidelně jednou týdně. Ani vícekrát, ani méněktrát. "Když se člověk vdá, člověk už prostě nemá sex tak často jako lidé kolem. V manželství musíte všechno plánovat. My jsme si stanovili harmonogram a souložíme jednou týdně," tvrdí pětačtyřicetiletá Cox po jedenácti letech manželství.

Co dodat? Při tak malé frekvenci souloží se není čemu divit, že se už rok marně snaží přivést na svět bratříčka nebo sestřičku pětileté dceři Coco.

Štítky
manželství, seriál, soulož
Obrázky ke článku
V manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney CoxV manželství se musí plánovat i sex, tvrdí Courteney Cox
diskuze
Reklama
satine468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid