AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
livechat150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
neon-club-_150x150

V Německu vymysleli daň za sexu - Novinky ve světě erotiky

V Německu vymysleli daň za sexuzpět

tisk TISK     email POSLAT
V Německu vymysleli daň za sexu
V Německu vymysleli daň za sexu
31.08. 2011
Prostitutky, které chtějí v Bonnu nabízet své služby na ulici, musí od tohoto týdne městu zaplatit poplatek šest eur (145 Kč) za noc. Bývalá metropole západního Německa kvůli tomu zřídila automaty podobné těm, které používají řidiči při parkování. Bonn si od »parkovného pro kurtizány« slibuje vylepšení stavu městské pokladny.
Již od začátku letošního roku musí prostitutky v Bonnu odvádět daň z poskytování sexuálních služeb. Na rozdíl od pracovnic v klubech nebo ve veřejných domech se u jejich kolegyň na ulici ale ukázalo, že ji lze jen obtížně vymáhat. Městští úředníci proto přišli s nápadem zkasírovat je přímo na chodníku.
Každá bonnská pouliční prostitutka nyní před začátkem »šichty« zaplatí poplatek, za nějž vypadne z automatu lístek platný od 20.15 do 06.00. Pokud se jím při kontrole pracovníky finančního úřadu neprokáže, bude jí hrozit pokuta, případně zákaz činnosti. Město očekává, že ročně takto vybere kolem 300 000 eur (7,2 milionu Kč). Jedna prostitutka tak za měsíc odvede do pokladny i více než 30 000 korun! Inu, když je krize hledají se skryté rezervy všude. I v sexu...
Obrázky ke článku
V Německu vymysleli daň za sexuV Německu vymysleli daň za sexuV Německu vymysleli daň za sexuV Německu vymysleli daň za sexu
Diskuze k článku  V Německu vymysleli daň za sexu
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1147 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid