AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
queens_150_150

V Praze dominovala krásná Němka - Novinky ve světě erotiky

V Praze dominovala krásná Němkazpět

tisk TISK     email POSLAT
V Praze dominovala krásná Němka
V Praze dominovala krásná Němka
12.07. 2012
Finálový večer Miss Deaf 2012 (neslyšící), který proběhl v Praze, měl velmi dobrou úroveň. Absolutní vítězkou Miss Deaf World 2012 se stala dívka z Německa Karin Keuter, titul Miss Sympatie získala soutěžící z Černé Hory Adjelija Corovic . I. vicemiss se stala Gruzínka Maria Sakvarelashvili a II. vicemiss Ukrajinka Mariana Latseviuk, která se radovala i z titulu Miss Deaf Europe.
Celým večerem provázela Lenka Vacvalová a Miloš Knor. Během finále zasedli do VIP poroty čestná porotkyně Česká Miss 2011 Jitka Nováčková společně s Českou Miss World 2011 Denisou Domanskou, herec Miroslav Hrabě, útočník hokejové Slavie Vladimír Růžička mladší, automobilový jezdec Jan Charouz mladší, herečka a moderátorka Nikol Moravcová, vicemiss Lucie Smatanová a finalistka Miss Andrea Kabická. Zpestřením večera bylo mužné exhibiční vystoupení reprezentačního týmu Českého svazu taekwondo Demo Team MOOHWA.
Finalistky se divákům nejprve představili v barevných zdobených šatech. Diváci shlédli volné disciplíny jako tanec, znakování písní do znakového jazyka, kreslení nebo cheerleading, promenádu v plavkách a závěrečné defilé ve večerních šatech, které si dívky nechávaly šít speciálně pro tuto příležitost. Česká Miss Lenka Vacvalová se na stupně vítězů neprobojovala, byť o jejím půvabu nikdo nepochyboval.
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid