AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Iva

Uděláš se mi na kozičky nebo raději do pusinky? Jak to máš rád? Chci, abys to na mě napumpoval co to dá! Čekám na tvoji dávku horkého semene.

Reklama
followme150x150

Vaginální suchost trápí polovinu žen v přechodu. Podle gynekologů pomáhají vnitřní vibrátory - Novinky ve světě erotiky

Vaginální suchost trápí polovinu žen v přechodu. Podle gynekologů pomáhají vnitřní vibrátoryzpět

tisk TISK     email POSLAT
Vaginální suchost trápí polovinu žen v přechodu. Podle gynekologů pomáhají vnitřní vibrátory
Vaginální suchost trápí polovinu žen v přechodu. Podle gynekologů pomáhají vnitřní vibrátory
06.10. 2017
Polovina žen po přechodu trpí vysycháním pochvy, což vede k bolestem při pohlavním styku. Vyplývá to z nejnovějšího výzkumu amerického National Institutes of Health. Přestože lze vysychání poševní sliznice zmírnit používáním hormonálních krémů či vaginálních zvlhčovačů, gynekologové se shodují, že výrazně pomoci může pravidelné používání vnitřního vibrátoru. Ten stimuluje vnitřek pochvy, čímž zabraňuje jejímu vysychání i zakrňování poševních svalů, napomáhá i k dosažení orgasmu, který se pro ženy s přibývajícím věkem stává obtížnější.

S nástupem menopausy se kvůli snížení hladiny hormonů stává vaginální výstelka tenčí a sušší, vaginální svaly atrofují a sex se tak může pro ženu stát velmi bolestivou záležitostí. Dle nejnovějšího výzkumu amerického National Institutes of Health těmito problémy trpí polovina všech žen v přechodu či po něm.
Přestože lze podle odborníků vysychání poševní sliznice zmírnit pomocí vaginálního laseru, používáním hormonálních krémů, nasazením hormonální substituční terapie nebo vaginálních nehormonálních zvlhčovačů, gynekologové se shodují, že výrazně pomáhá pravidelné používání vnitřního vibrátoru.

»Vibrátory, které jsou používány uvnitř pochvy, stimulují v pánvi krevní tok, zvyšuje se vaginální vlhkost, a tím se zlepšuje i sexuální prožitek. Tak jako každý sval, i pochva se v nejlepší formě udržuje pravidelným cvičením. Časté používání vnitřního vibrátoru, tedy ne takového, který jen dráždí klitoris, se ženy mohou bránit vysychání a atrofování pochvy. Tím i ve vyšším věku zlepšují svůj sexuální život,« vysvětluje Adam Durčák ze sexshopu Růžový slon, který v tuzemsku testuje a prodává sexuální pomůcky. Vibrátory přitom patří mezi nejpoužívanější erotické pomůcky. Z průzkumů vyplývá, že jej používá 52 % žen ve věku 18 až 60 let.

Vibrátor jako zdravotní pomůcka v ordinacích gynekologů

Vibrátory se tak čím dál častěji dostávají do ordinací gynekologů jakožto zdravotní pomůcky. Doktorka Barb DePree, gynekoložka, kterou za North American Menopause Society ocenila v roce 2013 za její mimořádný přínos v oblasti problematiky přechodu, je svým pacientkám předepisuje pravidelně a ty pak hlásí výrazné zlepšení svého sexuálního života. »Používání vibrátoru pak nejen zlepšuje stav pochvy, ale pomáhá i pro dosažení orgasmu. To se totiž s přibývajícím věkem stává obtížnější,« upřesňuje Adam Durčák s tím, že na méně častý orgasmus si podle České společnosti pro sexuální medicínu stěžuje více než 36 % žen.
diskuze
Reklama
aaa-club-escort-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid