AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Adéla

Naslouchej mému vzdychání a uslyšíš jak se krásně udělám. Celé ti to popíšu a uvidíš, že se budeš chtít ke mně přidat.

Reklama
neon-club-_150x150

Vary viděly originální šaty Anety Vignerové - Novinky ve světě erotiky

Vary viděly originální šaty Anety Vignerovézpět

tisk TISK     email POSLAT
Vary viděly originální šaty Anety Vignerové
Vary viděly originální šaty Anety Vignerové
10.07. 2015
Aneta Vignerová, modelka a Miss ČR 2009, na finálovém večeru v Karlových Varech oslnila všechny přítomné v originálních šatech z recyklovaných hliníkových kapslí Nespresso.

»Šaty navrhla Katka Geislerová a jsou vyrobeny z recyklovaných kapslí od kávy Nespresso, která je oficiální kávou a jedním z hlavních partnerů festivalu. To, že jsem dostala jedinečnou příležitost obléct Nespresso šaty, je pro mě velká čest. A navíc mi takhle nehrozí, že bych ve stejném outfitu potkala někoho dalšího,« řekla s úsměvem Aneta Vignerová.

Aneta, stejně jako spousta dalších slavných tváří, věnovala knihu do festivalové knihovničky ve Finlandia stanu, a poté se přesunula za barový pult, kde si za pomoci profesionálů vyzkoušela namíchat koktejl s kávou Nespresso, a to Finlandia Coffee date.

A jak se Aneta v šatech z kávových kapslí cítila? »Ačkoli se to nemusí na první pohled zdát, jsou velmi pohodlné. Rozhodně to ale není model na denní nošení. Díky použitému materiálu jsou šaty velmi neobyčejné, také proto si žádaly neobyčejné uvedení. Katka na nich pracovala několik měsíců a došila je už loni v listopadu, ale tady ve Varech mají vlastně svoji premiéru před takovým širokým publikem. Vary jsou v době festivalu místem, kde o nevšední zážitky není nouze, takže myslím, že se sem tyhle šaty velice dobře hodí,« řekla.
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid