AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
satine150x150
Sex po telefonu
Dagmar

Rychlá akce!! Udělám tě okamžitě! Zavolej a vyzkoušej sám jak jsem šikovná.

Reklama
queens_150_150

Vášnivý milostný román na pultech knihkupectví - Novinky ve světě erotiky

Vášnivý milostný román na pultech knihkupectvízpět

tisk TISK     email POSLAT
Vášnivý milostný román na pultech knihkupectví
Vášnivý milostný román na pultech knihkupectví
31.05. 2010

Koncem dubna se dostala na pulty českých knihkupectví první kniha nadějné autorky Janice Y. K. Lee "Učitelka klavíru". Jedná se o milostný román, který pojednává o vášnivé lásce Angličana k překrásné Euroasiatce. Kniha je určena především pro ženy, které se rády nechávají unést hloubkou a vášní milostného vztahu. Někdy je však konec milostného románu pouhým začátkem.

Hlavní hrdina Angličan Will Truesdale v roce 1942 přijel do Hong Kongu, kde se vášnivě zamiloval do překrásné Euroasiatky jménem Trudy Liang. Jejich láska byla ale záhy ohrožena japonskou invazí. Ta má strašný dopad nejen na ně dva, ale i na všechny členy jejich křehké komunity, kdy je v těchto nejtemnějších dnech války každý schopen zradit každého.

O deset let později přijíždí do Hong Kongu Claire Pendletonová a začne vyučovat hře na klavír dceru bohaté rodiny Chenů. Anglická provinční novomanželka se nechá brzy svést bohatým koloniálním společenským životem. A brzy si začíná i románek...jen pro to, aby zjistila, že za tajemným chováním jejího milence se ukrývá strašlivá minulost.

Jako nitky se tímto okouzlujícím románem táhnou a vzájemně proplétají neuvěřitelné možnosti volby jednotlivých protagonistů-mezi láskou a bezpečím, odvahou a samotným přežitím, mezi současností a, to především, minulostí.

Janice Y. K. Lee (na snímku) se narodila a vyrostla v Hong Kongu, vystudovala na Harvardu. Dříve pracovala jako editorka časopisu Elle, v současnosti žije s manželem a dětmi v Hong Kongu. Učitelka klavíru je její první kniha.

Obrázky ke článku
Vášnivý milostný román na pultech knihkupectvíVášnivý milostný román na pultech knihkupectvíVášnivý milostný román na pultech knihkupectvíVášnivý milostný román na pultech knihkupectvíVášnivý milostný román na pultech knihkupectvíVášnivý milostný román na pultech knihkupectvíVášnivý milostný román na pultech knihkupectvíVášnivý milostný román na pultech knihkupectvíVášnivý milostný román na pultech knihkupectvíVášnivý milostný román na pultech knihkupectvíVášnivý milostný román na pultech knihkupectvíVášnivý milostný román na pultech knihkupectví
diskuze
Reklama
queens_468_60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid