AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
spolecnik_150_150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
livechat150x150

Vědci se přou, zda existuje bod G - Novinky ve světě erotiky

Vědci se přou, zda existuje bod Gzpět

tisk TISK     email POSLAT
Vědci se přou, zda existuje bod G
Vědci se přou, zda existuje bod G
16.02. 2010

Existuje bod G, nebo neexistuje? Pánové musejí chtě nechtě přiznat, že je existence nějakého bodu ve vagíně ženy, jehož stimulace vede k orgasmu, láká, a to nejen myšlenkami.

Ovšem je vůbec takový bod fyziologicky prokazatelný? S objevem malé oblasti na přední straně vagíny dva až pět centimetrů za poševním vchodem, která je u některých žen extrémně citlivá, přišel gynekolog a sexuolog Ernst Gräfenberg . Je to půlstoletí zpátky. Od té doby se dělají různé studie, ale žádná se nedobrala tak radikálního závěru jako naposledy Britové. "Je krajně nezodpovědné tvrdit, že G-bod jako fyziologická entita existuje," tvrdí Andrea Burriová z týmu Kings College, který takto vědecky zkoumal 1800 britských žen.

Tvrzení, že bod G je pouhý mýtus, však ihned odmítli Francouzi. Na lednové konferenci v Paříži sexuolog Sylvaine Mimoun prohlásil, že erotogenní zónu za poševním vchodem prý má plných 60 procent žen. "Závěry britských kolegů jsou naprosto mylné, protože vycházejí výhradně z genetických pozorování. Suchá věda nemůže něco tak subtilního nikdy postihnout," dodal.

Rozsouzení tedy bude ležet na bedrech každé jednotlivé ženy. Tedy - spíše úplně jinde než na bedrech...

Štítky
sexuolog, vagína
Obrázky ke článku
Vědci se přou, zda existuje bod GVědci se přou, zda existuje bod GVědci se přou, zda existuje bod GVědci se přou, zda existuje bod GVědci se přou, zda existuje bod GVědci se přou, zda existuje bod GVědci se přou, zda existuje bod GVědci se přou, zda existuje bod GVědci se přou, zda existuje bod G
diskuze
Reklama
neon-club-_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1141 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid