AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
queens_150_150
Sex po telefonu
Blanka

Orál, anál i klasika. Jak si to budeš přát? Máš to rád zezadu? Já to miluji. Není nic lepšího, když si mě hezky zezadu přidržíš a budeš do mě přirážet ze všech sil. Vlna orgasmů nás nemine.

Reklama
spolecnik_150_150

Vědecký objev. Co prozradí nevěru? - Novinky ve světě erotiky

Vědecký objev. Co prozradí nevěru?zpět

tisk TISK     email POSLAT
Vědecký objev. Co prozradí nevěru?
Vědecký objev. Co prozradí nevěru?
03.02. 2014
Vědci pravděpodobně přišli na to, proč je pro muže tak těžké před ženami lhát a proč mnoho žen jen z partnerova chování rychle pozná, že se její milovaný zakukal jinde. Za vše totiž může modulace hlasu, která se mění, mluvíme-li s blízkou osobou.

Američtí vědci z Albrightovy univerzity v Pensylvánii dokázali, že u muže se stejně jako u ženy mění tón hlasu, když se obracejí na osobu, která by je mohla z hlediska lásky zajímat. V jejich studii publikované v Journal of Nonverbal Behaviour se tvrdí, že muži v takovém případě zvyšují hlas, zatímco ženy používají hlubší tón než obvykle. Vědci upřesnili, že tento jev se ještě výrazněji projevuje při telefonování.

Badatelé pro své účely podrobili zkoumání 24 dobrovolníků nacházejících se ve stádiu zamilovanosti. Nahrávky jejich telefonátů milencům i známým pak analyzovalo 80 expertů, kteří si všímali stupně vnímání, měkkosti hlasu a jeho romantického zabarvení. Tito experti byli schopni někdy už po dvou sekundách poslechu nahrávky rozlišit, zda na druhém konci drátu byla milenka či milenec, anebo přítel či přítelkyně. A to díky zvukové frekvenci, jakou dobrovolníci nevědomky používali. »Hlasové vzorky určené partnerům byly klasifikovány jako příjemnější a více sexy než ty, které byly určeny příteli stejného pohlaví,« uvedla hlavní autorka výzkumu Susan Hughesová pro list Daily Mail.

Hughesová je přesvědčena, že tento systém rozlišování zvukové frekvence bude možné využít k odhalení nevěry jednoho z partnerů. Experti zatím ale neví, jak by přesně mělo odhalování fungovat.
diskuze
Reklama
spolecnik_468_60.gif
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1154 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid