AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
sweet-paradise_150x150
Sex po telefonu
Ester

Máš rád extrém? Chceš si ho v pohodlí užít z domu? Stačí jen zvednout sluchátko a zavolat na mé číslo. Čeká tě ten nejperverznější sex, o kterém se ti ještě nikdy nesnilo.

Reklama
livechat150x150

Veletrh Sex Expo klepe na dveře! - Novinky ve světě erotiky

Veletrh Sex Expo klepe na dveře!zpět

tisk TISK     email POSLAT
Veletrh Sex Expo klepe na dveře!
Veletrh Sex Expo klepe na dveře!
08.12. 2011
Už se to blíží! Erotický veletrh proběhne 16.-17. prosince na holešovickém výstavišti a diváci se můžou těšit na bohatý program.

Novinkou je uspořádání výstavy dosud nevystavovaných fotografií Jana Saudka, dalšího známého autora erotických fotografií Henryka Mrejzeka, Antonína Pavlovce, Josefa
Rafaela, soutěž amatérských erotických fotografií či autorské čtení erotických povídek.

Celý veletrh bude hozentrošku do jiného stylu. Pokud by měli vystavovatelé zájem, tak je pořadatelé na veletrhu rádi uvítají. Je to poslední advent, takže pokud nebudete mít vhodný dárek pro partnera či partnerku, tak máte možnost na veletrhu něco zakoupit. Webovky k akci
jsou www.sex-expo.cz.

Tváří letošního veletrhu byla vybrána světově uznávaná herečka Tarra White a moderovat a provázet vás bude po dobu celého veletrhu herec Robert Rosenberg. Čeká na vás více jak 1900 m2 výstavní plochy, na kterých budete moci shlédnout bohatý doprovodný program: Výstavu erotických fotografií, soutěže Miss Erotika, Miss Strip, soutěž amatérských erotických fotografií, bodypainting, lesbi show, live show, autogramiády Tarry White, Carly Cox, Cynthie Vellons a Roberta Rosenberga, strip show a mnohé další. V porotě usednou osobnosti, jako jsou poslanec parlamentu České republiky Jaroslav Foldyna, bývalý ministr kultury Vítěslav Jandák, herec Jiří Krampol, Miss Welness 2011 Denisa Biskupová, ing. Libor Minařík, předseda Nezávislé erotické iniciativy Richard Knot, mistři světa Jiří Havrda (benchpress) či Luboš Raušer (thai-box) a další známé osobnosti. Vstupenky je možné zakoupit přes portál Ticketstream.


Diskuze k článku  Veletrh Sex Expo klepe na dveře!
porno na vetrhu
   už se na to těším, ale snad to bude dobrý a bude tam dost pornaCelkem příspěvků: 1, poslední: 10.12.2011 16:19
Reklama
hanka-servis-night-club_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid