AAA Excklusive Club Praha
Hledání
Vlastní vyhledávání

Reklama
followme150x150
Sex po telefonu
Verča

Jedno číslo mi nestačí, chci to pořád a neustále mám chuť na pořádný ocas v moji šťavnaté kundičce. Zajíčci jsou vítáni, ráda zaučím i ty nezkušené.

Reklama
satine150x150

Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná... - Novinky ve světě erotiky

Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...zpět

tisk TISK     email POSLAT
Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...
Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...
11.03. 2010

Jsou lepší velká prsa, nebo malá prsa? Otázka, kterou si klade řada mužů i žen, nemá tak jednoznačnou odpověď. Záleží v tom, na co mají být dobrá...

Pro ženu jsou prsa okolo čísla 4-5 určitě pořádnou dávkou sebevědomí. Oprávněně. Mužům se nelíbí plochá hruď. Taková, jako mají chlapi.

Zato však plné pětky a větší čísla působí jako zdravotní hendikep pro ženu. Aby ne, bolí z toho záda - a kdo se s tím má tahat. Větší prsa se i více potí, to je jasné. Zato však žena může bezpečně uspokojit muže, když si mezi obě ňadra strčí jeho penis a vyhoní mu ho. To je oblíbená praktika většiny chlapů.

Pokud jsou prsa až moc velká, tzn. šest a více, většina mužů už to neocení. Naopak je to bude odrazovat. Záleží ale nejen na velikosti, ale především na tvaru. Vytahaná prsa nikoho nevzruší.

Pro chlapy je navíc také důležité vědomí, aby byly čtyřky či pětky přírodní, a ne silikonové. Plastičtí chirurgové však stále více upozorňují, že to nedokážou při hmatu kolikrát poznat ani oni sami. "Kdybych se nepodívat do záznamů, často to v případě, že ke mně žena přijde opakovaně, ani nepoznám," tvrdí MUDr. Petr Sirotek. Takže důležité bude, jak jsou prsa udělaná. Někdy se to fakt poznat nedá.

Obrázky ke článku
Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...Velká prsa jsou sexy. Ale malá někdy taky nejsou špatná...
diskuze
Reklama
sweet-paradise_468x60
Pravidla sytému | Kontakt
V databázi zaregistrováno celkem: 41 firem, 1140 společnic a 59 uživatelů

apache powered php powered xhtml valid css valid firefox valid google chrome valid ie valid opera valid